Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Midaasja

OKSJON: R4 sportistmed - MÜÜDUD

Soovitatud postitused

Kevad paistab ja paneks huvilistele müüki sportistmed või kuidas neid nimetatakse. Prooviks müüa oksjoni korras ja vaataks kui palju keegi on nõus nende eest raha reaalselt välja käima, endale jätaks võimaluse et kui hind piisavalt atraktiivseks ei osutu siis ei anna ära. Istmed ise sedaanist, nn kupee omad oleksid muidugi tunduvalt nõutavamad. Üldist taset vaadatest hindaks seisukorda heaks, päris perfektsed muidugi pole, juhi istmel paar väiksemat defekti ka näha aga üldpildis täiesti ok. Tunne on et ise jään oma masina juures võimalikult originaali juurde, seepärast mis nad ikka seisavad, sobivad nii kasutajale kui kollektsioneerijale kogumiseks. Kohe panen telefonist pilte ka! 

DSC_0330.JPG.ea68554b6c6b1ba1a3d9b66cabca5a62.JPG

DSC_0332.JPG.613bd177b5113ae7ce2aaf1550736228.JPG

DSC_0331.JPG.983c1e0a2689d8a197af465d22d2313b.JPG

 

 

 

 

 

Muudetud , muutis Midaasja

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

DSC_0339.JPG.871a7b06db4287da50fc85ca644c30b2.JPG

DSC_0340.JPG.71201b36f2f3cc43349e1f1f191f9b26.JPG

DSC_0341.JPG.3ec4ab16e068995aa4f987d2d56d39d6.JPG

 

Pildid tiba suurevõitu, aga väiksemaks formaatida käib üle jõu, mõtlesin et telefoniga saab ok, üle 30mb hoiatusega võitlus juurde arvatud, mõni pilt oli veel aga ei tahtnud tervet foorumit ära ummistada nendega.

 

 

Muudetud , muutis Midaasja

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Täpselt,et vältida absurdseid pakkumisi võik olla alghind paigas mille alla enam ei anna aga ülespoole saab tingida.Usun niiviisi saaks paljude aega kokku hoida.  

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Igal oksjonil on algus ja lõpp. Või lohistame seda oksjonit kuni  omanikule sobiva pakkumise saabumiseni?

 

Igal asjal on aja jooksul välja kujunenud reeglid, nii  ka oksjonitel. Kui on miinimum hinna soov siis ka märkida, et alla selle ei müü. Samuti oksjoni lõpp. Kas siis pakkumiste tõttu pikenev oksjon või kellaajaline. 

Ilma reegliteta ei saa ju rallit sõita, muidu on igaüks võitja kuna reegleid ei ole!

 

Lisaks kordan eelnevates teemades õeldut, oksjonite jaoks on oma keskonnad näiteks osta.ee, link siia  lehele ja kõik on korrektne.

Muudetud , muutis Aaro
  • Meeldib 5

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aaroga nõus, viimasel ajal neid "paku hind"  teemasid liigapalju ja kui pakudki midaki siis saad sõimata,et nii vähese eest ära ei anna, ja siis  kui küsid uuesti hinda öeldakse,et paku uuesti, mis loodetakse  ,et keegi pakuks 5tonni mingite asjade eest vms? ilmselgelt yritatakse kõiki neid asju odavalt osta ja  teised kes müüvad üritavad võimalikult kallilt müüa.

Siinsed istmed on  ausad ja 400 eest peaksid need juba läinud olema

  • Meeldib 1

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuna suveautode ehk E30-te hooaeg veel alanud pole, siis laseksin kuu aega pakkumisel üleval olla, nii põletavalt kiire ei tohiks sellega veel ju olla ja kuna ei müü seepärast et leivaraha ei jätku siis väga ei kiirustaks.

Võiks ka osta.ee-s siis müüa, aga nad viimati leiutasid seal komisjonitasu ja siis kaotasid piirhinna ära, pole seal päris kaua toimetanud aga ehk elab foorumi seltskond siinse oksjoni üle ja miks ei võiks siin oksjonid eksisteerida?. Ma ju võin lajatada et osta kohe hind on nt 700€ ja kes lähemale pakub saab endale - teeb sama välja kui kes rohkem pakub.

Enampakkumisel vähemalt tahaks loota et inimesed pakuvad reaalset hinda mis nad on valmis välja käima, sest ma ei tea palju siin eestis ostuvõime ja tahte piir on, ise küsin ehk julmalt üle ja odavalt ka ei tahaks anda :) Kas 400 on nende istmete maksimum hind? nt 200 eest oleksid juba esimesel päeval läinud...... :) 

 

Oksjonid võiks siin olla, kehtestage kindlad reeglid ja kui sellest midagi välja ei tule keelake ära ja ongi tehtud. Oksjonid toimiks pigem haruldasemate ja nõutavamate esemete puhul, aga ka kindla hinnaga müüdavatel esemetel kus öeldakse et tehke oma hinnapakkumine on põhimõtteliselt minu tüüpi oksjon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Reeglid oleksid võinud sa ise paika panna, mitte,et oksjon kestab järgmised 4aastat kuni keegi sulle sobiva hinna pakub, Pane kirja,et  ostakohe 700 ja lähevad ära kuuaja pärast sõltumatta sellest palju keegi pakkunud on või kui keegi 700 ei paku siis ära eilähegi. Esiteks on sul endal sitaks lihtsam, minusugune vend ei hakka 200 euri pakkumagi, teiseks jääb teema puhtamaks ja sinu silmis on "lolle" kes ei oska kvaliteet kaupa hinnata ka vähem.

Või loodad,et mõni mees arvab,et need istmed on tonni väärt ja kohe ummisjalu jookseb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Toivoku, need istmed ongi tonn väärt :) Mõne aasta pärast kindlasti. On kellegil siin midagi sarnast vastu panna? Ühegi kasutaja teema all olevas autoski ei näe sellises seisus. Katkiseid istmeid müüakse/ostetakse sama raha eest  juba.Millest siin teemas selline kibestumine? Kõikidel oksjonisaitidel algab hind samamoodi mõttetute numbritega. Sellepärast ongi oksjon, keegi peab otsa lahti tegema.Lõpuaeg tõesti oleks pidanud märgitud olema, sellega olen päri.

Kes natukenegi matsu jagab,teab et selliseid istmeid ei leia kusagilt sellises seisus. Eriti kui veel sellise mustriga taga ajada, 316-318 ei pandud sportistmeid nii nagu suuremate mootoritega autodesse.

  • Meeldib 1

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Müüdud, sai vahepeal märgitud osta kohe hind - 700€  ja see pakuti ära ka, võibolla on tõesti Eixil õigus et saanuks ka rohkem, aga olen rahul sellega, kui need istmed siit foorumist 2015 juulis ostsin kuulutas müüja minu arust üsna pikalt, hind oli ligi 3x odavam ja müüja mainis tehingul et ta ei uskunud et keegi selle hinnaga võtabki ära, nii et mõne asja hind on tõesti selgelt üles läinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus