Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Elvis

325 Cabrio '86 - Elvis

Soovitatud postitused

Tere, sai seotatud pealkirjas nimetatud masin. Auto pikalt seisnud ja vajab veits heaperemehelikku hoolt😁. Pikka juttu pole eks pildid räägivad iseenda eest. 

IMG_0453.JPG

IMG_0454.JPG

IMG_0457.JPG

IMG_0462.JPG

IMG_0465.JPG

IMG_0468.JPG

IMG_0470.JPG

IMG_0471.JPG

Siit ka siis küsismus, et millega soovitaks sisu puhastada? Nahal lõhed sees ja hallitab jne. Kas seda saab üldse heaks uuesti?

Muudetud , muutis Elvis
  • Meeldib 5

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aga räägi ikka autost pikemalt ka. Kust soetasid, kus selliseid seisavaid kabriosid leidub, mis aasta jne? Soomest? Tundub väga huvitav, edu ja jaksu taastamisel. :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Aastaks tal 86 ja tõesti soomest ostetud. Õnneks väga kaugele sõitma ei pidanud ainult 100km helsinkist. Kuulutus oli 24h üleval ainult ja jõudsin endale krabada. Nüüdseks pill eestis juba ja garaazis. Kere poolest on hea kuna auke jms pole. Kevade poole tuleb ilmselt alumine ring ära värvida. Katuse peab ka uuega asendama(ebays ala400€?). Muud asjad nagu kõik toimivad. Praeguseks olen sisu välja kakkund ja üritan seda kuidagi heaks saada.

IMG_0623.JPG

IMG_0660.JPG

IMG_0688.JPG

• Meeldib 4

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nii on. Korra oli kuulutus ùleval ja jàrgmine hetk mùùdud! 😁 

Tean soovitada inimest kes viljandimaal teeb mòistliku hinnaga uue sisu sulle. 

Palju mòistlikum.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Soliidne leid, kadestan! (Y) Aga seis ei tundugi väga hullu ning arvestades et 325 ka veel siis eriti hea investeering. :)

• Aitäh 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas tal on topelt kerenumber ka siis? Originaalis siiski vist oli 320? Ma ei mäleta kuulutust enam hästi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jään vastuse võlgu hetkel. Vanamehe jutu järgi orginaal 325. Dokumentides oli ka 325 kuid vin-i järgi pole kontrollinud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuulutuses oli et kerevahetus. St Soomes siis et on topelt kerenr ja sellega seoses on vahva Eestis arvele võtta.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Okei huvitav, nn kerevahetusest pole juttu olnud. Mulle räägiti et vahepeal oli 2 liitrine mootor ja nüüd algupärane 2.5 tagasi. Topelt kerenumbri kohta ma ei oska ka öelda kus need siis asuma peaks?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nii arkis käidud ja akt tehtud, tuleb välja et pillil jah 2 vin koodi. Tuleb ikka hoolsamalt

kontrollida asju ostes🤦‍♂️. Aga no vaimustus oli nii suur vist 😁.Ilmselt on nina osa vahetatud soomes 97 aasta paiku 😁. Lanseka peal ja sildil 320 vin ja klaasi all kerepeal 325 cabrio vin kood. Arkis siis niipalju et pildistas ülesse kõik ja taotlus soome. Kui soome pool aksepteerib seda saab pilli arvele ilusti.  Rool ka neile ei meeldinud aga ütles, et pigistab silma kinni. Väga okei vend oli igastahes👍

IMG_0854.JPG

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui saladus ei ole,siis mis hinnaga pill kätte tuli ? Kahjuks ei näinud seda kuulutustki kuskil :S 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Seda ma usun millegi pärast :D 

Ma siin otsin tikutulega taga e30 cabrio,mida ise putitada ja noo see kuulutus läks küll mööda.

Täna leidsin paarsada km Helsinkist ühest maja hoovist e30 kupee ja homme läheb omanikule kiri :D On hakanud taastama ilusti aga nüüd seisab millegi pärast paksu lume all :D 

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Soomes neid häid asju veel liigub jah aga harva, üks 325ix sedaan valge seisab ka garaazis mille kuulutust pole ammu juba netis aga auto alles. Aga ise ei saa kahjuks seda ära osta kellegil huvi on võin täpsemalt rääkida 😁

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mingeid erilisi muutusi pole toimund kuid pill arvel ja kõik toimib. Passi làks siis 2 vin koodi ja ümberehitus soomes. Kus ma leiaks lühikese numbri liistu ette stangele?😁IMG_1821.JPG.7478071b558d6fbada0d558a6afb6caf.JPGIMG_1817.JPG.7d913f267710f41df7395766f902eb9f.JPG

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sisu mõtekas uus lasta teha kuna praod nii suured. Mõned siis värvivad istmeid ja korraks ilus aga kaua see ei kesta. Samuti poroloonid vaja korda teha ,mis katki istutud. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Lühikest numbri alust liistu mu meelest Euroopa stangedele polegi. Peaks olema ainult USA  stangede teema. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Okei, siis jääb nii. Aga sisu on talve teema ilmselt hetkel naudiks suve ja üritaks niipalju kui võimalik muid asju timmida.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kerge update..sai see sumpa porr eemaldatud 😆

EnneIMG_2517.PNG.001b9669c916fc7571ca9bb664b4f427.PNG

ja nüüd

IMG_2516.JPG.1755cc3fa77f08dd650880248f040faf.JPG

47 ZPD pole veel koos pildile joudnud 😎IMG_2491.JPG.f8d3aa4500103639f16f9fd16b84a6b3.JPG

• Meeldib 5

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Madala auto rõõmud vist😂😆

Ei tea küll kuidas, aga karteris oli mõra ja tuli asendada.IMG_3032.JPG.7e10d29b174f29fa1fb5b9a2a91ed463.JPG

Siduri pump elas ka oma aja lõpuni :)IMG_3071.JPG.2fa1e750506a03d5a4c22fef6f9b452a.JPGIMG_3072.JPG.038501a070e2d5694303f2af01811fab.JPG

Küsiks veel, kus saaks juhipoolset pikka kere liistu?🤔

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus