Hüppa postitusse

O: is lisa


lepa

Soovitatud postitused

Lätakate omale pane saatmine ka juurde, kunagi tahtsid saada 20 € saatmise eest. Ma arvatavasti jaanuaris võtan endale ja sõbrale mõned, võin mõned lisaks tellida (replikad). Suvel müüsin 60-65 €. Aga originaal variant ikka parem. :BMW:

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selle originaaliga pidavat ka vahe jääma. See replika istub originaalkinnitustesse. 

 

Mul istus pildil märgitult ette (põll paremalt ja vasakult kõver, udutulede kohtade juurest). Aga fakt see, et kui keretööd tehtud, siis originaali ettepanek pakuks suuremat rahulolu. Replikast kahju ei ole, kui pilbasteks peaks sõitma.

 

Seega, @lepa , kui otsid korraliku, siis osta pigem originaal. :memeHmmm:

 

20160721_173955.jpg

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui replikast üle sõita, siis raudselt jupid taga. Mul endal pidas replika vastu 2 suve ja 1 talve vastu (kandis lund ja kruusa künda küll). Nüüd sügisel sai korralikult äärekivi haugatud ja siis lõpetas koostöö. Aga eks see kvaliteet ka hinnale vastav. Sellise hinna eest rohkem tahta on ka palju palutud vast...

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus