Hüppa postitusse

m42 318is mootori tuuning.Palun abi.


Royalextra

Soovitatud postitused

Tere! Sooviksin see talv mootoril kõik voolikud/lõdvikud kindlalt ära vahetada. Oskate soovitada, kust saaks need asjad tellida?( silikoon voolikud?)

Vaatasin, et seda mootorit saab natukene tuunida - ootaksin teiepoolt kommentaare selle tuunimise kohapealt. Olen ise täiesti algaja ja nii palju kui netist olen uurinud, nii palju tean :)

Soov on ka uus kollektor panna/ehitada lasta kuni lõpuni välja. 

Autoks on 1992a 318i 83kw cabrio, millele on peale tõstetud 1994a 318is 103kw mootor, millel on peal e30 kollektor. 

Suured tänud ette!

19437609_10156325369879689_7130947122066772738_n.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 11 kuud hiljem...

Tervitus! 

 

Mul sama mootor e30 kupee kapoti all. Kui e30 sisselaskest loobud siis oleksin sellest väga huvitatud. Minu omal hooratas kergemaks tehtud + chip, need on kaks lihtsamat ja odavamat asja millega saad alustada. Mis sisselaset ehitada plaanid? Kas plaanid mootori vabalthingavaks jätta? Esimese asjana tuleks ilmselt minna strokeriks tegemise teed. Mis edasi? Turbo? Kompressor? 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus