Hüppa postitusse
  • 0

Kojmehed


renxx

Küsimus

Sellele küsimusele on 24 vastust

Soovitatud postitused

  • 0
8 tundi tagasi, GTA ütles:

Mismõttes? :D Peab tulema. Olen ise kätte saand selle ilma mootorita ja ma usun et seda võivad paljud siin kinnitada ka. Ja kuidas armatuuri eemaldamine peaks kaasa aitama?

 

No kui armatuur maha kakkuda, saab soendusmootori põhja salongipoolt kätte😀 Ja siis ei takista enam miski. Vist...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0
8 tundi tagasi, group ütles:

 

Mul kogu internet läbi loetud sellekohta😀

Osad väidavad, et lõdva randmega 15 min. töö, teised jälle et iilge n*ss. Ma kuulun nende viimaste hulka.

 

Lasin hoobade munakad ka vabaks, aga no ei liigu see krempel sealt välja.

Ainus mis veel takistab ongi soojendusmootori korpuse põhi, aga seda väljaspoolt kätte ei saa.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mahubki välja,aga mitte niisama. juhipoolne torikas takistab ja ei tule august välja, kuna süsteemi ei saa piisavalt alla. 

Ahi ees olen paar korda vahetanud, võtsin mootori küljest , siis sai ilusti kätte.

Kindlasti saab heeblite ja kruvikatega möllates ,jõuga ja värvi kratsides ka kätte.

Samamoodi neid kõvasti vahetanud ja remontinud.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Tervist! Kas kasutaja renxx said kojamehe hoovastiku oma jõududega välja või kasutasid spetsialistide abi? Mis nurga all ta välja tuleb. Mul hetkel sama jama, et oleks vaja kojameeste hoovastik kätte saada tervena (auto peab ka terveks jääma) aga ei mahu kohe kuidagi sealt vähelt välja. Salongi mootor on eest võetud, auto mootor samuti :D. Ruumi piisavalt, et toimetada, aga vot juhipoolne varras ei tule piisavalt alla, ei tule august välja. Proovisin igati pidi seda seal keerata aga välja ei saanud. Kui ta sinna sisse on saadud, peab ta välja ka tulema. Aga no ei tule.

 

Ainult jah mida ma ei proovinud, et ei võtnud seda kojameeste mootorit küljest. Tuleb ikka see ka maha võtta? Siin mõnest postitusest jääb mulje, et ei ole vaja võtta. Peaks tervena välja tulema.

 

Oskab keegi head nõu anda, mis nurga all kui kuidas kätte saab?

 

Tänades,

Priit

 

Edit: Sain hoovastiku oma jõududega maha.

Muudetud , muutis Priitv01
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Hei!

 

Kuna hobisi on palju, siis pole siia foorumisse üle pika aja jõudnudki kahjuks..

Priitv01, kuidas kätte said lõpuks? Mina ei saanud. Soendusmootor oli maas, kojameeste mootor samuti. Ka olid mul kõik liigendid/munakad hoovastikus lahti lastud..

Loobusin ja panin kokku tagasi :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Soojendusmootor ja kojameeste mootor eest ja tuli hoovastik mingi nurga all välja. Kui õieti mäletan, siis selle kõrvalistuja kojamehe otsa, tõmbasin august ära läbi ja siis sai mingi nurga all teise ka kätte. Need kummitihendid sealt avadest võtsin ka ära, et liikumis ruumi suurendada. Tagasi läks muidugi veel kergemalt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Tere,

 

Tegelen hetkel samuti kojameeste hoovastiku kättesaamisega E30-lt. Maha tahan võtta seepärast, et esimeses astmes kojamehed venitavad liikuma hakates.  Kiiretes reziimides on kõik okey. Kas ventilaatori mootor tuleb samuti eest ära võtta ja kas seda saab üldse ülevalt poolt kätte? Igatahes hoovatik on lahti kuid juhipoolset “nibu” august välja ei saa. Ometi  kuidagi on ju see auto kokku pandud. Millise nipiga ma selle hoovastiku kätte saaksin?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus