Hüppa postitusse

Kogemused erinevate autovaruosade netipoodidega?


MKool

Soovitatud postitused

  • 4 kuud hiljem...

No tuli aeromotorsiga ebameeldiv kogemus ära, nende kodulehe otsingu/süsteemi vea tõttu sain vale varuosa. Kaup osteti küll tagasi aga saatekulu hüvitamisest keelduti. See 6 eurot mind ei loksuta ja edasi ei viitsi protsessida aga mina sealt põhimõtte pärast enam ei telli (alternatiivseid võimalusi kus sama raha eest kaupa saab on mitmeid siingi teemas välja toodud).

Kui juba nii väikeste probleemidega on vaja asi kliendi kraesse veeretada, siis kujutage ette, mis juhtub kui suur raha mängus ja päris probleemid tekivad.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Tahan hoiatada H2 eest, mis laseb lubatud tähtajad 3-4 korda üle. Normaalseks töötegemiseks täiesti kõlbmatu koht. 

Küsimus: Kas mõnda normaalset alternatiivi ka sellele kohale on, kus or osade hinnad oleksid enam vähem samad või kus vähemalt tähtaegadest knni peetakse ja ollakse samas Saksa tellimuste puhul ikkagi kiired? Esaindus on muidugi tore koht, kuid seal pannakse kirves selga ja Saksast asju ootad ikka 10 päeva.

Näiteks kas keegi on katsetanud https://www.hubauer-shop.de/en/ -ga? Osad hinnad tundusid ok olema võrreldes esindusega.

Muudetud , muutis kunot
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mingeid erihindu nägid, mul soodsaim h2 21,30 ja kui soodukaga abilisel tellida lased, saad selle alla 20 euro. Esinduse hinda ei oska kommenteerida. Mõne lammutusspetsi käest võib niisama ka saada. Ei ole E30 spetsiifiline asi isegi mitte, võta sealt, kus on. 

Muudetud , muutis kurikristjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul on kerge kahtlus, et H2 ärimudel baseerub laojääkide kokkuhankimises, mitte tehase ladudest kaupa võttes. Täna tuli ilus vabandus (tellimus esitatud 06.juuli, täita lõpuks lubati 26. juulil kuller välja saata, st läheb koos NV-ga veel 4 päeva otsa). Tellimuse vormistamisel lubati 7 päevaga.  Pidurit pannud kood oli esinduse süsteemi kaudu täiesti saadaval, kuid H2-s hakkas iba, et ei saa üldse (sellest muidugi kohe teavitada ei suvatsenud ka keegi), kuid lõpuks sai ikka.

Деталь на нашем складе в Германии, а у нас в Риге товар будет только в пятницу, к сожалению, логистика отнимает время.
Сроки на сайте указаны ориентировочные и об этом есть предупреждение клиенту перед заказом.
Сожалею,что вышла такая задержка с вашим заказом, иногда некоторые позиции приходится ждать с дальних складов, и тогда получаются такие ситуации...
Прошу ещё немного вашего терпения!
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Päris laheda makiga on Blaupunkt välja tulnud.

https://www.car-akustik.de/blaupunkt_referenz_haendler/product/blaupunkt-bremen-sqr-46-dab/

 

The refreshed Bremen now comes with a trick cassette door which houses USB/SD/SDHC connectivity behind it instead of a cassette mechanism, so the faceplate has remained similar to the mid-‘80s original. Complete with a Bluetooth module, it’s basically a fully modern stereo that fits an '80s-'90s BMW.

 

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

3 tundi tagasi, kurikristjan ütles:

Osta siis UM-ist see tükk, milleks see hala?

Mis kuradi hala?! Ma tõin konkreetse näite, kus esindusest soodsm kui H2s. Et tasub kontrollida. Mida sa intrigeerid siin?

Muudetud , muutis Tanel_P
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@Tanel_P,Ikka see tükk, mul oli teine kood, ilmselt mingi erinevus sees, aga süütepoolid ju samad.

Telli ära, vaata kas tuleb selle hinnaga. Varem oli esinduse lehel kuvatud viimane müügihind, millega müüdi.Hinnad muutuvad tihtilugu isegi peale tellimist.

Kui ükskõik mis koode sisse toksid ja võrdled, siis on hinnad ikka vastupidi esindus vs h2.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kogemustest rääkides siis carstyling24.ee samamoodi igub pakkidega. Eestis tavaliselt harval juhul maksimaalselt nädalaga saadetis kohal, aga suure töenäosusega tellivad ise hiinast sisse, mida ma võin ka kokkuvõttes ise teha. Eelmise saadetisega läks kolm nädalat, nüüd proovisin uuesti, et ehk äkki oli lihtsalt halb kogemus aga hetkel järgmine saadetis kisub üle kahe nädala. 😃

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

19 tundi tagasi, eix22 ütles:

@Tanel_P,Ikka see tükk, mul oli teine kood, ilmselt mingi erinevus sees, aga süütepoolid ju samad.

Telli ära, vaata kas tuleb selle hinnaga. Varem oli esinduse lehel kuvatud viimane müügihind, millega müüdi.Hinnad muutuvad tihtilugu isegi peale tellimist.

Kui ükskõik mis koode sisse toksid ja võrdled, siis on hinnad ikka vastupidi esindus vs h2.

 

Tuleb endale tuhka pähe raputada. Proovisin juppi tellida, helistati ja öeldi, et kood on muutunud. Uus hind 33 eurot vms. Seega ikkagi H2 1: United Motors: 0. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus