Hüppa postitusse

Kogemused erinevate autovaruosade netipoodidega?


MKool

Soovitatud postitused

Neti poes võiksid tööriista otsing ka olla. Ise leidsin, et nad müüvad tööriistu koodi otsinguga (nii sama katsetasin). Muidu pole netipoel midagi viga. Loomulikult vahepeal on natuke keeruline otsida toodet kataloogi sirvides, kuid kui vähegi normaalne arvuti ja netiühendus, saab kergelt tagasi minna ja teisi rubriike vaadata. Loomulikult kergeim on vahel minna realoem lehele, leida detaili kood ning otsida koodiga.

Kord küsisin toote kohta umbes kell 8 õhtul ja 15 minutit hiljem saadeti ka vastus, olin vägagi üllatunud, et nii hilja vastatati. :thumbsup:

 

Kui mingit varuosa vaja tellida, siis 99% tõenäosusega tellin Aeromotorsist.

 

 

Lisan veel, et enamus suuremaid autovaruosa poode (automaailm, fixus jne) n*ssivad kliente hindadega rämedalt... Müüvad mingi odavat kraami 2-3x hinnaga ja kvaliteetset kaupa ei pakugi... Ainult külastan neid poode, kui midagi kohe vaja. See jõhkralt suur hindadega mängimine on ka teiste poodidega, näiteks oomipood müüb 3 euroseid mootoreid 15 euroga. Pakendit ka ei muuda, hiina keelsed kirjad peal, pakend 100% sama, kui Hiinast tellides.

Muudetud , muutis MKool
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
2/7/2018 kell 14:19, MKool ütles:

Neti poes võiksid tööriista otsing ka olla. Ise leidsin, et nad müüvad tööriistu koodi otsinguga (nii sama katsetasin). Muidu pole netipoel midagi viga. Loomulikult vahepeal on natuke keeruline otsida toodet kataloogi sirvides, kuid kui vähegi normaalne arvuti ja netiühendus, saab kergelt tagasi minna ja teisi rubriike vaadata. Loomulikult kergeim on vahel minna realoem lehele, leida detaili kood ning otsida koodiga.

Kord küsisin toote kohta umbes kell 8 õhtul ja 15 minutit hiljem saadeti ka vastus, olin vägagi üllatunud, et nii hilja vastatati. :thumbsup:

 

Kui mingit varuosa vaja tellida, siis 99% tõenäosusega tellin Aeromotorsist.

 

 

Lisan veel, et enamus suuremaid autovaruosa poode (automaailm, fixus jne) n*ssivad kliente hindadega rämedalt... Müüvad mingi odavat kraami 2-3x hinnaga ja kvaliteetset kaupa ei pakugi... Ainult külastan neid poode, kui midagi kohe vaja. See jõhkralt suur hindadega mängimine on ka teiste poodidega, näiteks oomipood müüb 3 euroseid mootoreid 15 euroga. Pakendit ka ei muuda, hiina keelsed kirjad peal, pakend 100% sama, kui Hiinast tellides.

aga kuidas sa kujutad ette ,et poed kasumit teenivad kui ei panda vahele mingit raha? arvad,et  jaksataks rentida kuskil normaalses keskuses pinda ja pidada normaalseid töötajaid kes asjadest natukene ka teavad kui ei oleks vahel seal 3l eurole seda 10 eurot? maksud ka vaja maksta ju.  varuopsadel on eluaeg katet olnud  üle100%, mõne asjaga lausa 400%, aga tänu sellele saavad poed  eksisteerida, kust saab tooted kohe kätte, ja mis mõttes fixusest ei saa kv aliteetseid asju? lemförder moog on täiesti kohapeal esindatud, filtritest on sul valida hengst, autoekspert samamoodi lemförder trw kõik jutud.  Poed üldiselt hoiavadki sees kas head või odavat, keskmisi asju on vähe, vot seda olen täheldanud.

Lol ltänapeäva juutluse mentaliteet,et kui mina sain kolmega selle jupi kätte, siis sina üle  4.50 ei maksa. ja aeromotorsis on tänapäevaks juba osad hinnad tõusnud.

Muudetud , muutis Toivoku
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eestlane hädaldab ikka iga asja peale, kas on kallis või on liiga odav. Ilmselgelt varuosamüüjatele tekitab pahameelt, teised ju võivad seda situatsiooni nautida nii kaua, kui hinnad head on ning kaup kohale jõuab. Ise võtsin skodale kunagi sealt lambda ning kutt, kes külge keeras imestas ka, kuidas ma nii odavalt sain. :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ah uskumatu on üldse vingumine katete jne üle. Otsisin oma endisele V8-le sidurikomplekti, ametlikud poed siin pakkusid 380-400 tuuri komplektist, lõpuks ühest pisikesest Põlva vms autopoest sain sama tootja komplekti ~210euroga, pluss oli nõus mulle postiga ka saatma. :) See oli muidugi ennne Aero tekkimist, nüüd tellin enamus kraami omale sealt, praegugi üks pakk Elvas pakiautomaadis ootamas. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei mõista teid, kuidas krt saate vinguda selle üle, et hinnad "liiga" odavad? Sellise asja üle peaks ainult hea meel olema. 

 

Kõlvatu konkurentsi jm sellega seonduva üle teostab järelevalvet vastav riiklik institutsioon. 

 

See hea loogika, et mõned pakuvad kõrge hinnaga ja siis justkui teised peaks ka seepärast kõrge hinnaga müüma? Et võiks olla siis nagu hinnad olla kokkulepitud ehk kartellikokkulepe? Kapitalism- uju või upu.

 

Sai jälle varuosasid tellitud 2 sõidukile. Hinnad parimad ja tarne kiire.

 

Olen kliendina varuosi sealt tellinud, muudmoodi seotud ei ole. Aga seni, kuni teised ei suuda hindadega samale tasemele tulla, siis tuleb antu poe teenust kasutada.

Muudetud , muutis TrvP
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

6 tundi tagasi, -Kaido- ütles:

Ah uskumatu on üldse vingumine katete jne üle. Otsisin oma endisele V8-le sidurikomplekti, ametlikud poed siin pakkusid 380-400 tuuri komplektist, lõpuks ühest pisikesest Põlva vms autopoest sain sama tootja komplekti ~210euroga, pluss oli nõus mulle postiga ka saatma. :) See oli muidugi ennne Aero tekkimist, nüüd tellin enamus kraami omale sealt, praegugi üks pakk Elvas pakiautomaadis ootamas. 

Sale äri? Olen ise sealt väiksest kohast pärit ja nii mõnelgi sõbral on sarnane kokkupuude olnud Salega. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 kuud hiljem...

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/tarbijakaitseameti-must-nimekiri-sai-kopsaka-taienduse-vaata-mis-kauplustest-on-tarbijad-korralikult-pugada-saanud?id=83691415

 

.... Teise nimekirja, ehk tarbijavaidluste komisjoni otsuseid mittetäitnud ettevõtete nimekirja lisandus neli ettevõtet: OÜ Avander, AS ANOME, OÜ Aero Motors ja OÜ Lainel. ....

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aeromotors poega on ainult  positiivsed kogemused,  palju olen neilt kaupa võtnud ja võtan edaspidigi !!!  Aga   näiteks  Forssi on võimatu telefonis  kätte saada !!!!!!!  Kohale minnes  istuvad kõik niisama jne....    ( varuosade  müügis )

 Aeromotors on minusilmis väga  positiivne.    Asi on konkreetne  ja väga hea.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ah? ma eitea , vbla mu nr salvestatud aga 1l korral 3 kindlasti vastatakse, ja noh ei istu seal keegi niisama, vbla tundub,et nii on aga tegelt mitte., aga teinekord kui midagi forssist tahad võid mul naisele kirjtuada, saad veits parema hinnaga ja ei pea järjekorras passima, vastuse kas on kohapeal saad ka koheselt :)

Muudetud , muutis Toivoku
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 kuud hiljem...

Nii hakkasin varuosasi tellima ja selgus, et aeromotors on endale konkurente saanud, kohati hinnad isegi sootsamad. Põhi lehed mida sai vaadatud on www.hlautoosad.ee ja www.avaruosad.ee muidugi ka www.aeromotors.ee kui keegi teab veel häid lehti kust kaupa hea hinnaga saab pane siia kirja ;)

 

näiteks e30  tiib  e.v KLOKKERHOLM 0054311

HL hind 53,64 €  Aero 131,45 €  AV  96,61 €

 

küusepaak Blick 55l 6906-00-0054009P

HL 172,46 €     Aero 223,79 €     239,39 €

 

kohati ka teispidi hinnad

Numbrituli Hella 2KA 004 331-031
HL 4.93        Aero 3.50            AV 5.01

 

Soovitan soojalt kui keegi hakkab varuosasi otsima vaadata ka HLautosade lehele sest viimaselajal on hinnad ikka tublisti parremaks läinud

 

 

 

  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

On ikka, hinnad seal kõvasti muutunud, nii nagu siin keegi ennustas :)Ladu24 ka osad asjad odavamad ja kataloog palju sõbralikum.

Miks ei võiks kõik varuosad kohe nähtaval olla põhigruppides? Muudkui valid ja klõpsid, aga lõpuks ikka "varuosad puuduvad".

Transport ka neil nüüd ainult dpd, siinkandis kappe pole ja jääb üle ainult kuller.

 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See varuosad puuduvad on neil mingi selline nali, et kui on ainult üks kuskil laos, siis neil ei näita vms. Piduriplekkidega sain seda teada, ühte poolt pakuvad, teist mitte. Käisin kohal, siis ütles, et saab ikka, tellis ära ja käisin teist korda ka järel :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pean silmas seda rohkem kehva neti kataloogi ehituse osas. Valid ja valid ning lõpuks ilmub ette varuosad puuduvad. Milleks üldse panna/jätta valikuvõimalusi, mis kuhugi ei vii? Selline otsingusüsteem on olemasoleva kauba osas sama tüütu, asjad tihti valede nimedega ja vales kohas.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jäid silma ka kergemad hinnamuutused. Panin veebruari algul mootoriremondi listi kokku ning võtsin sealt nüüd mõned näited. Eks selliseid kõikumisi esineb igal pool ning ongi normaalne protsess.

Mõni asi tugeva vahega(ridakuue kolvirõngaste komplekti arvestades tuleb sealt  lõpparve vahe juba suurem), enamus 'tilulilu' sente siia ja sinna.

kolvirõngad Mahle - 11,77€, nüüd 10.38€

Vändasaaled Glyco - 57.54€, nüüd 59.87€

Kaanepoldid Elring, 18.83€, nüüd 18.65€

VL. tihend Ajusa - 6.14€, nüüd 6.12€

Kaanetihend 0.3 Ajusa - 24.78€, jäi samaks.

119.06 vs 119.8 (€)

 

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hei ! 

https://hlautoosad.ee/ on siis minu kärglaps. 
Oleme sellega aastaid juba tegelenud kuid nüüd just rohkem suunanud end veebikaubandusele. 
Tegelikult on siin kunagisest mingi teemagi. 

 

Igatahes mõni aeg tagasi valmis meil uuel platvormil koduleht mis on kasutajasõbralikum. Meeletu arendustöö on alles ees nii, et ärge pahandage kui midagi pole päris õige veel.  Hindadega püüaksime ikka konkurentsis olla ning tootevalikuga ei tohiks häbisse jääda. 
Ma olen teile tänulik absoluutselt igasuguse tagasiside eest ! 

Lisaks varuosadele on meil kodulehel meeletu valik igasugu muud mõeldavat kraami mida lisandub lähiajal kõvasti- just tööriistade, garaažiseadmete ning lisavarustuse arvelt.

Meil on näiteks eraldi rubriik maalritarvetele https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=268
Oleme pikalt tegelenud Meguiarsiga. Paljud asjad on kohapeal https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=45
Loomulikult Liqui Moly https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=2
Rehvid https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=323
Igasugune valgustus https://hlautoosad.ee/?page_id=10&m=400

Ma muidugi ei ole kindel kas HL autoosade jutt siin võõras- konkureerivas teemas asjaeest on :D Ehk vana olijana võimaldatakse seda luksust aga üldiselt vist ma ei tea, kui huvi on võib eraldi teema teha ?

 

Muidugi hea on siit lugeda kuidas enda lähemad või kaugemad sõbrad- tuttavad tuima kolhosniku näoga mujalt võtavad 😂

Tanel

 

Muudetud , muutis C4V6
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus