Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Poochie

M: e30 erinevaid salongidetaile ja muud

Soovitatud postitused

Up ;) Olin tööasjus kodust eemal ja pole asjadega tegelenud. Kõik kes PM-i saatsid vastasin. Panen täna pilte juppidest juurde ka !

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Armatuuril keskmiste puhurite üleval kaks väikest mõra (~4-5 cm pikad). Aju on 1.6 73kw oma. Sisselase 1.6 73kw oma. Genekas ei tea kas töötab ja mille oma on. VEDELEB VEEL IGASUGU ASJU.... KÜSI JULGELT LÄBI PM-i !!!

20907221_10203661900744554_1461132725_o.jpg.15193741de9e006cdba1607b74bff48b.jpg

20951836_10203661900904558_799385501_o.jpg.f3b9e6b839dbdb8ef71ca0c847a3f283.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Selle müüjaga jäädki kummi venitama.

Mina lõin käega kui aprillis avaldasin soovi ühte detaili osta ja augusti lõpuks veel ostuga kuhugi jõudnud polnud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Pluss kirjas on number millele helistada (ma ei istu päevad otsa foorumites). Telefoni teel asi konkreetne. Seega kui huvi millegi vastu helistage numbril 56675767 või 56675707 ! 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
1 tund tagasi, Poochie ütles:

No kahjuks olin välismaal pikalt sellel hetkel ja tõesti polnud aega. Elu vajab ka elamist kahjuks ;)

Elasin 4 aastat teiselpool maakera ja asjad said ostetud ja müüdud.

Elu sai ka elatud. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No väga hästi. Postituses kirjas et helistage. Seega kui kellelgi küsimus või soov mingi jupi järele tehke kõne 😉

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus