Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
nugis

M:esimene originaal spoiler

Soovitatud postitused

nugis    5
nugis

Tootekood 51711911983 igati terve detail.puuduseks et kehva ladustamise tõttu veidi kõverdunud aga 100℅ kindel et soojendades saab sirgu tagasi.näha ja katsuda saab tartus hind esialgu 50eur.kõik jutud ainult telefonil 56216319

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
nugis    5
nugis

Kisub nende allesolevate asjadega ka jäätmejaama poole.proovime korra veel vast kellelgi on vaja

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
eix22    597
eix22

See on kuni 85a september variandi tavaline esilisa, mitte spoiler. Selliseid autosidki väga pole ja tüüpviga ongi kõveraks "kiskumine". Korraliku eest võiks paarkümpi välja käia. Selliseid siin viieka eest ikka vahest müüdud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
zaddam    68
zaddam

Aru ma sellistest inimestest ei saa... Oleks võinud ju siis lihtsalt ära anda paari õlle eest vms...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
nugis    5
nugis

Nalja kah.nüüd siis ilmub jutumehi.mina ei saa ka sellistest inimestest aru kes ikka toksivad kirjakesi kui kirjas et kontakt telefonil.a mis seal ikka mis läinud see läinud🙂

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
zero    16
zero

See hea jah. Kui asja eest raha ei maksta, siis prügikasti on mõtekam visata, kui mõne e30 omanik õnnelikumaks teha ja lihtsalt ära kinkida vms :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
zaddam    68
zaddam
5 tundi tagasi, Toivoku ütles:

tule võta, mul vedeleb ka.

Tänan pakkumast, mul seda pole vaja, pidasin silmas, et keegi kindlasti tunneks võib olla huvi, kui oleks lihtsalt ära anda või paari õlle vastu vahetada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .