Hüppa postitusse

Klubi kokkutulek.


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 61
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

Ma arvan kui korraldada siis juba tõesti suur kokkusaamine suve lõpupoole, siis äkki enamustel masinad valmis ja et kindel olla et kõigini jõuaks informatsioon võiks adminn kasvõi mingi bänneri foorumi avalehele panna ja rates orkutis e30 clubides sõna levitada..

Et ikka kohale tuleks maksimaalselt rahvast...

Ja kokkusaamise koht ja tegevused võiks minna hääletamisele...

See on ainult minu plaan.. 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tulemas on augustis ka mingid BMW klubi kokkutulek (suvepäevad vist)..

äki võiks seal kokku ajada e30-ed.. se ainult minu arvam :roll: us

No august vast peaks isegi sobima..

See küll suht hea plaan sest isegi kui e30neid ei tule palju siis päris igavusse ära ei sure.. :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

lootuses auto lähipäevil korda saada siis olen igaljuhul kohal ainult teada anda ja minna anda :D ,talvisel kokkutulekul sai tartumaal kohal käidud , kolmekesi tiirutati ringi , raadil sai siis autosid võrreldud jne...26.juuli toimuvale bmw cup-ile tahan kah kohale minna,kuid eks näis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

enne Eestist lahkumist (26aug. asun teadmata ajaks elama Austraaliasse) tahaks ka veel foorumi rahvaga koos istuda, samas enamus ndl.vah. on paljudel kinni juba suve lõpuni,

seega kas siis Juuli lõpp või Aug. esimene ndl.vahetus.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
Et siis teeks väikse kogunemis neljapäeval 31.07 kell 18:30 Tallinnas mustika parklas äkki, olenevalt siis ilmast, et kas sees või väljas ?

kaido1 kirjutas

siis võiks ka kristiine katusele minna

seal hea pilte teha ja kui ilm ära keerab ,lähme korrus allapoole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus