Hüppa postitusse

Klubi kokkutulek.


P2hkel

Soovitatud postitused

Mõtlesin et pole ammu midagi toimunud ja autod paljudel kindalsti ilusamaks ja paremaks tehtud. Et äkki teeks mingi suguse kokkutuleku ?

Et äkki teha küsitlus mingi kuupävade kohta ja asukoha kohta ja paljud sellest huvitatud oleksid ültse ? :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 61
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

kui tahate minna tabasallu sõidu eesmärgil, siis ma küll ei soovita seda rada. seal on endiselt raja kõrval olev pind väga pehme ja mudane. sõber keeras oma m5 seal katusele, selleks oli vaja suhteliselt väikest hoogu ja väheke libisemist... mõistlikum lahendus koos grillimisega oleks ilmselt rapla rada, seal saaks ka grillida kohapeal, miinuseks muidugi kaugus

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kui tahate minna tabasallu sõidu eesmärgil, siis ma küll ei soovita seda rada. seal on endiselt raja kõrval olev pind väga pehme ja mudane. sõber keeras oma m5 seal katusele, selleks oli vaja suhteliselt väikest hoogu ja väheke libisemist... mõistlikum lahendus koos grillimisega oleks ilmselt rapla rada, seal saaks ka grillida kohapeal, miinuseks muidugi kaugus

ma arvane , et see kauguse "-" on pigem pluss, kuna siis on peale tallinna rahva suurem lootus rahvast ka mujalt oodata :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus