Hüppa postitusse
  • 1

M50 mootori paigaldus e30-le


RDMU

Küsimus

Kuna eraldi teemat siin veel ei ole selle mootori (m50b25) paigaldusest e30ne peale, siis tegin siia teema, et koguda kokku meie kõigi kogemused ja teadmised.
Inglisekeelsed õpetused ja põhiasjad kirjas järgneval kahel aadressil.
http://www.e30dohc.c..._Required_Parts
http://www.rmeuropea...0-m50-swap.aspx

Vajalikud asjad mootorivahetuseks:

M50 terviklik mootor koos kõigi lisaseadmetega kas e36 või e34 pealt.
Juhtmestik ja mootoriaju
E34 525i õli vann, õlivarras koos õlivarda toruga ja õlivõttur.
E36 mootorikäpad

Käigukastidest võib kasutada M40, M42, M43, M50, M52, S50, S52 kaste.

See, et millist käigukasti kasutada, sellest oleneb ka, millist kardaani on vaja kasutada, samuti tuleks mõelda differentsiaali ülekande peale, kuna M50 mootorite kastidel 5. käik 1:1le (rullikatel 4. käik).
Olenevalt käigukastist tuleb valida ka kardaan, sest käigukasti otsaflantse on kaht tüüpi: suur ja väike. Kuna E36 ja E34 M50 peal  kasutab BMW ZF-i kasti, millel suur flants, siis üks lihtne kardaanivariant oleks E36 328i või 325 diisli kardaani, mis üsna õige pikkusega.
Käigukastihoovastik võib vajada ka muutmist.

Muudetud: 17.10.2013 - Margo

Muudetud , muutis Margo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Soovitatud postitused

  • 0

@sass

mul oli 2 aastat ka probleem jahutusega, 81/88 kraadine andur lülitus vahepeal hilja, kui temp seier oli juba üle 3/4 läinud.

Eelmine aasta panin 80 kraadise termostaadi sisse, asi paranes poolenisti

See aasta vahetasin salongi radika klapi, mis lekis.

Peale seda siiani probleemi pole olnud. Jah, maanteel ja õhtuti temp pole päris keskel, aga enda jaoks otsustasin, et jahedam mootor on parem kui kuum. 

Arvtutiga vaatasin tempi siis kui oli 88 termostaat, seistes läks ikka üle 105 kr. enne kui el.vent rakendus ja jahutama hakkas.

 

PS panin ka 1,4 bar korgi radikale. 

 

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mul lülitab ka andur liiga hilja :ipb-confounded: Ei teagi mis peale hakata sellega. Proovin vist kvaliteetsemat andurit algatuseks. Mul lülitub esimene aste liiga hilja, Siis kui mootori temp on pisut üle keskmise. Kui see juba järgi tuleb, siis langeb temperatuur suhteliselt kähku normini tagasi ja maanteesõidul pole ka temperatuuridega probleeme. 
Kas on reaalselt vahet ka mis pidi see termostaat korpusesse sisse saab?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

@Chulo

Mul on OE andur compacti küljest võetud, peal. Enne seda oli odav aftermarket uuena ostetud, mingit vahet pole. Ikka lülitus hilja nii uus odav kui ka OE vana

 

Hetkel päästsid mind need tegemised mida kirjeldasin.

 

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Tundub,et ma pole ainuke, kel temperatuuriga jama. Ventilaator küll jahutab ilusti maha kui see rakendub(samuti 3/4 peal)
Aga maanteel sõites, mil asi peaks niisamagi jahutama, on temperatuur veidike üle keskmise.

Eelmisel aastal lekkis termostaadi korpus, kust sai ilmselt õhku vahele. Sai see parandatud aga midagi ei muutunud. Temp kisub ikka üle veidike.

Andur samuti 80/88 aga ainult ühe astmega, ehk peaks rakenduma 80 kraadi peal.

Vahel oleks nagu tunda tosooli lõhna. Tasuks ehk samuti see salongiklapp välja vahetada?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Jahutusvedeliku lõhn on ilmselt salongi klapi leke. Seda peaks vaiba pealt nha või vähemalt tunda olema., kui see niiskesk muutub Mul on see klapp juba vahetatud, tegin seda eelmine aasta.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Sai vist samuti compacti lüliti,hetkel teen nii nagu Leks kirjeldas ja panen 80° termostaadi ning proovin 140 korki.

Salongi klappi(lekib) hetkel ei kannata osta,UM leti hind ligi 250 eur.

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Seier keskel on 90° , kuidagi imelik lugu ,et teil kõigil selline jama? Temp andureid reaalselt olete testinud? Kas reaalselt ei ole temperatuur anduri juures/radikas millegipärast vastav? Vaevalt küll, et 80/88° andurid on kõik praagid ja ei rakendu peale märgitud temperatuuril.

Kuidas originaalis on m50? Mehaanilise viskoga?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

M50/52 on Mehaanilise viskoga.

Samas kõik kasutavad ka m10/m20 andurit,seega see pool ikka e30.

M52 puhul saaks panna paraleerselt  näitex e36 temperatuuri näiduki kuna seal mota temperatuur ajule ja näidik ühe anduri all.

Mul isegi vedeleb mingi e36 kellablokk.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Krt see 80 kraadi termostaat ei kutsu kuidagi. Kui sama radika ja 88 kraadise termostaadi lahendus toimib e36 peal, siis see peab ka e30 peal toimima. Ma usun, et pigem on asi selles, et visko töökaraktristika on teine kui el. vendil. El vent on ju tegelikult vaid kondiga autodel ja sedagi lisavendi näol, et abistada siis kui visko hätta jääb. Selles valguses on tegelikult igati loomulik, et see alles siis rakendub, kui temperatuur normist väljub. Ise ma olen mõtelnud, et poogin radika külge pandud anduri hoopis kaane külge, kuna seal on temperatuur kindlasti suurem kui radikas.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Siis võid samahästi toite otse peale panna, vent hakkab koguaeg uhama kui andur seal.

El vent paljudel standardis ju, peab ilusti jahutama.Kui kellegil muidugi see nelja labaga kondi vent pole pandud?

Kondi vendi andur on üldse 91/99° . Siin oli kõigil vist probleem, et ei lülitu järgi õigeaegselt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Elektriventi pole põhivendina ju ühelgi M50/52 mootoril standardis, nad on ju viskoga kõik. Kondi vent ongi ainuke elektriline lisa vent ja rakendub siis kui põhivendist jääb väheks. 91/99 ongi paras panna kaane külge prooviks. 80/88 andur on mingil põhjusel compactidel.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Sai pandud 80° tds termostaat ja 140 kork.

Termostaadi väike auk kuuliga,mida 88° pole.

Hetkel(13° õues) hoiab nätuke alla keskmise või keskel seierit.Tundub et EL vent rakendub ka varem.

Kui uskuda CAT s60 küljes olevat termokaamerat,on temperatuurianduri juures  temperatuur 95°.

Eks tuleb oodata vastavaid ilmasi, et tõde selguks.Põlletagant on üsna umbne ventilaatoril,hea oleks ac varjandi põll leiad.

 

IMG_20170603_155511.jpg

IMG_20170603_180918.jpg

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Kas kellelgi 1998 aasta e39-l pärineva m52b28 mootori juhtmekimbu värvide skeemi on? Oleks vaja ühendada 1992 aasta 318i kerepoolse pistikuga. Originaal pistikuid küljes pole, oleks vaja just nimelt värvide järgi ühendada. Internetist olen suutnud leida infot vaid m50 või muu kere pealt tulnud m52 mootori kohta. Paraku pole minu mootoril sama värvi juhtmeid kuskil näha, mis neil mootoritel olema peaks.

 

Kas näidikute peaks ECU-sse minev kiirusesignaal tulema sama pin-i alt, kust nt. makki (või püsikiirushoidjale) läheb signaal -sinine juhe?

 

Avastasin, et hetkel puudub näidikuteplokil ka coding plug- kiri asukoha kohta on olemas, aga ava ise on kinni.

 

Nii palju on ühendatud, et mootor käivitub, kuid jahutusvedeliku temperatuur, tahhomeeter jms. ei toimi, aegajalt põleb ka ABS-tuli. Mootor pöördesse ei lähe (ECU-st puuduv kiirusesignaal vist?).

 

Oskab keegi midagi soovitada?

 

Mis häid lahendusi õhufiltri jaoks on olemas, kui sõidukil on peal ABS ning selle pump on täpselt seal, kuhu m52 mootoril õhufiltrikorpus asuma peaks? (ABS-i eemaldada ei taha)

 

Lauri

Muudetud , muutis metsaelanik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus