Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
lehekonn

O: S50b30 või s50b32 mootori kolvid

Soovitatud postitused

Mis on mõistlik hind sinu jaoks?

Tasuta tahaks aga enne jõuame 5 rikkama hulka euroopas kui see tõeks saab. Mõistlik hind oleks 300.-

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui tasuta saamine aitaks meid 5 rikkama hulka siis oleks sellega nõus :P

Tegelikult vb polekski just neid m3 kolbe vaja kui leiaks mingi muu sarnase kolvi 86mm läbimõõduga. Lugu siis m42 mootori ehitamisest, tuleb sellest võistlusauto aga ainult enda rahakoti najal suht raskeks läheb. Sellepärast ka väga laristada ei saa. Nii palju siis tehtud, et olemas m47d20 vänt, m20b20 hooratas(treitakse veel kergemaks), progre aju, plokikaas tegemisel. kangemat sidurit oleks ka ilmselt vaja, seda veel pole ja loomulikult kolvid on puudu. Kuna need m3 kolvid nii haruldased ja kallid, äkki annaks panna mingi muu auto sama läbimõõduga kolbe, loomulikult väikese lisatööga. igatahes igasugune info teretulnud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ehk oled võtnud facelifti m20b20 hooratta ligi? 6.5kg on ainult kuni 85a masinate hoorattad ja sealt nagu pole midagi enam maha treida?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nagu ma aru saan on vaja kasutatud kolbe ? Kusagil peaks mul olema S54 kolvid , nende mõõt on 87 mm .

Küsimus kaane kohta , kus see tegemises on ? Mul seisab üks tehtud plokikaan , otsin omanikku - kontakttelefon kadunud .

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tundub, et kuulutus on edu toonud ja vajaminevat pakkutakse ka... äkki kuulutaja viitsib oma tegemiste kohta ka foorumisse kirjutada?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Tundub, et kuulutus on edu toonud ja vajaminevat pakkutakse ka... äkki kuulutaja viitsib oma tegemiste kohta ka foorumisse kirjutada?

Krt kuulutusega panin vähe pange ise, 3,2 kolvid ikkagi ei sobi, vaja siis 3,0 kolbe. Projektist siis niipalju, et hooratas on juba olemas m20b20, m47 vänt, proge aju saab ka varsti, plokikaas on Jaan Tatikal juba tehtud, treial on ka üles otsitud. Puudu on siis veel ainult kolvid s50b30 ja ilmselt tuleb sinna panna ka kõvem sidur. minu mäletamist mööda pidi sinna minema m20b25 sidur. Nii, et kui kellelgi korralikku pakkuda on, andku aga teada.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Uuri sealt m3spares.com

Mina sain sealt suht mõistliku hinnaga S50evo ITB kätte.

Ja räägi natuke lähemalt, miks ei sobi evo kolvid? need ju vaid 0,4mm jämedamad.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Uuri sealt m3spares.com

Mina sain sealt suht mõistliku hinnaga S50evo ITB kätte.

Ja räägi natuke lähemalt, miks ei sobi evo kolvid? need ju vaid 0,4mm jämedamad.

Ei sobi nad sellepärast,et läheb liiga riskantseks. Prioriteet on vähemalt 3 hooaega selle mootoriga sõita. Jah,tean küll,et panevad neid kolbe sisse küll aga kaua see kestab? See 0,4mm kolvi kohta teeb ju 0,8mm 2 kolvi kohta. Minu ressursid lõpevad seal, kus õige racing mootori omad alles algavad. Teisalt arenguruumi veel ju on ka, sportnukad ja ITB aga see hooaeg rohkem ei investeeri. Pole lihtsalt ressurssi nii palju. Eeldaks ca 200 hp sellest mootorist aga eks näha ole kui stendi jõuab või arvab keegi,et olen ootused liiga kõrgele viinud? Mis hinnaga muidu ITB said kui saladus ei ole?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma kahjuks ei mäleta seda hinda, aga vist oli 4000 ja 3500 vahel.. kroonides!

See 0,4mm teebki silindritevehelise seina 0,4mm kitsamaks, mitte 0,8 (ühe kolvi tsenrist suureneb raadius 0,2mm)

Uuri netiavarustest sellise mootori kohta nagu S42 (M42 originaal plokk)..seal kasutati 86,5mm kolbe ning sõideti 9000 ja rohkem pööretega, seega ressurssi peaks neil mootoritel jätkuma, kui sai suurtest euroopa võidusõidusarjadest osa võtta lausa.

Ise ma lootsin/loodan, et saab kasutada S54 kolbe, nagu Jaan sulle pakkus, aga see vist teeks seina nõrgaks ning minul ka raha ei ole nii palju, et raatsiks katsetada.

200 hobust M42st kätte saada ei ole üldse eriline kunst!! ..mulle räägiti ükskord ;)

..Ja sealt M3spares meeste käest on võimalik osta ka ITB-d nelja silindri jaoks... sest paljud autod on saanud etteotsa paugu ning esimese kahe silndri "kõrid" on katki või viga saanud... pead vaid küsima!

Muudetud , muutis lynx

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vabandan, et vahele segan, aga kui see kere on e30 siis võiks see ehitus foorumis kasutajate autode all olla :)

Edu tegemistes.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

huvi pärast küsiks kas sa m30b30 kolbe (E34 kere) ei ole proovinud, kuidas need jäävad.nad on samuti 86mm aga kolvi sõrme läbimõõtu ja kõrgust pealmisest ei mäleta enam kahjuks

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus