Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Max.

O: käiguhoovastiku puks

Soovitatud postitused

nii veider kui see ka pole, siis mategin ise omale selle kumivollast ja on tunduvalt tihkem kui orikas  :D samas originaal pole ka väga kallis :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Just nüüd, Toivoku ütles:

nii veider kui see ka pole, siis mategin ise omale selle kumivollast ja on tunduvalt tihkem kui orikas  :D samas originaal pole ka väga kallis :)

Minu teada puksi ennast eraldi ei saa? -joonisel pole märgitud... Aga H2-s on koodi järgi asja hind 70eurot...

Samuti avastasin, et sobivad ka 28, 34, 32 omad. Seega leian Pärnust üsna lihtsasti selle vast. :) 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma viimati ostsin, siis oli ka midagi nii 20 euro ringis b osa, ise muidugi lasin ta kodus kohe omakorda tööstuslikku hermeetikut täis, et vähe tummisem oleks, aga kestab siiamaani. Olen nn rallikatel seda kummipuksi tagasi ka liiminud, aga siis jääb selline poolvedel, samas igapäevaseks kasutamiseks kärab küll. :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Lukku :) , vooliku nipp kärab mulle küll praegu.

Muudetud , muutis Max.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus