Hüppa postitusse
  • 0

2.0 ja 2.5 väljalaske vahe?


Max.

Küsimus

Sellele küsimusele on 9 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Ärge FL-i ja PFL-i sassi ajage. FL-il peaks olema vaid pütist väljuvate torude vahe, 45mm vs 60mm ja otsast lõpuni kahetoruline. Prefeissil vist kaheliitrine põhja all peale resonaatorit ühe toruga.

 

Nüüd oleks vaja et võtaks sõna keegi kes on rohkem autosid lammutanud ja ongi täpne tõde olemas :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0
4 tundi tagasi, eix22 ütles:

See on ka pealmine mõõt, sisemõõt sama mõlemal.

Sellise küsimuse puhul tuleks ikka ära mainida täpsed andmed. Nendele mootoritele on palju summuti variante, isegi ATM puhul on muudatused seel, rääkimata aastakäik või kati olemasolu.

 

Mul ongi see teema, et vaja e34 525-lt(manuaal) tulnud m20b25-le leida summutijooks. Viiesed olid iseenesest vist juba kõik kattidega? Enda masin 1989 FL. Foorumis üks kutt müüb 2.0 jooksu, millel siis keskel miski 'vag' pütt ja lõpus tõenäoliselt suvaline "sport"pütt. Iseenesest lõpuni välja 2 toru mis lähvad siis viimasesse pütta üheks kokku, seda täitsa püta juures alles.

 

Milline variant siis mulle kõige paremini võiks sobida. Otsida ikkagi 325-le, mitte 2.0-le sobiv jooks?

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0
9.8.2016 kell 16:36, Max. ütles:

rinevad?

Vist olid sina kelle asju pidin vaatama tulema jah, aga see kelle numbrid ma sain läbi sinu, nendele või vähemalt viimasele numbrile sai kindlasti öeldud, et jääb vaatama tulemata. -Sorry. EI lähe küll siia teemasse ,aga pidin vastama :D

Igatahes need torud, mis mul nüüd on, on tõesti 45mm otsast lõpuni.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus