Hüppa postitusse

2012 KALENDER


Metalheart

Soovitatud postitused

Tere,

Kuna trükikoda pani oma asjadega normaalselt kollapsisse siis täna nad valmis ei jõudnud :@

Mina neid sundida ja käskida ka kahjuks ei saa, teevad teisipäeval ja siis võiks kohe käpelt orgunnida miskise kätte saamise ka.

Need kellega on SP kokku lepitud need saavad sinna ja teised kellega on peost pihku siis selle organiseerime ka...

praegu on igatahes

over and out

metal

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 72
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

Kalendarid käes.

Pole viga enam vähem, pildid on nagu on.

Postitsi ihalembid saavad homme nad kohe posti ja smartkasti.

Täna oli juba kastpontor kinni aga nendega kellele pihku jagan ehk jõuan ekspromt miskit sebida.

Näiteks üks aeg mis oleks varnast võtta oleks kell 18:00 Kadaka Spordihalli ees Neljapäeval.

Sorry aga teie tähtpäevad ja sünnipäevad ja asjad läksid kiire taktika ja trükkimise tõttu seekord veel ilma nendeta.

eks andke teada,

Homme on tuuga ajaga eniveis ja eriti kuhugi ei jõua...

kalendrismetal

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Umbes panen talu nimesid ja maja numbreid, postiindeks vbla annab ka välja aga igaks juhuks ei tahjaks eksida, äkjki saavad kodanikud üle täpsustada mulle PM oma aadressid; Maja nr, talu nimi, valduste nimi ja postiindeks ka õige, vaadake palun üle bretty please;

Pähkel

Markus V

Signe H

Argo G

Lembit J

Merlyn

Silja A - moobiltelefoni number ???

PS, kui keegi jõlgub siin ja teab seda inimest mitte siia juhtuvat iga 2min taganmt siis lennake neile selga. Siis saan ma kiiremini posti asjad, tahaks seda teha homme...

side lõpp,

metal

Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sain ka täna kätte, piltide reso kohati nigel on jah aga sinna pole miskit parata, üldiselt on kõik ju pro :) selle koduka aadressi pärast ära sa väga higista ma arvan... :) vaevalt, et see kedagi sügavuti häirib, aus apsakas, juhtub ikka! :)

Meeleolukat vanaaasta lõppu kõigile!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus