Hüppa postitusse

2012 KALENDER


Metalheart

Soovitatud postitused

Pässa Rix on kujuteldav sõber kellel on äss püss BMW.

Ma olen varasemalt ka teinud neid E30 kalendreid, aga hääletus on esmane kogemus minu jaoks.

Ma soovingi näha kalendris iga kuu 1 kasutaja pilti ja, et nad kõik 12.tk oleks erinevad!!!

Hind on ikka see mis sai varem öeldud 10.80€ + post.

Sorri veelkord, see hääletamise korraldus on minu jaoks uus...

Ilgelt lihtne oleks kui mode valiks 12 pilti, mul oleks ainult järgi minemise vaev pmtselt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 72
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Hääletan:

13 sleep 3

Aleksander Kullamaa

Eigo 4

Kristjan Püvi 1

Siret Silm 2

Toomas Anijärv 1

Reimo Ruubel 1

Tiit 2

Lauri Laks

Ain Pahkel

Ranno 4

Birgit Mandli 2

Tellin 2 kalendrit. ühel kalendril ära märkida 2 november sünnipäev ja teisel 16 juuli sünnipäev.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Panin enda 2 fotot siia üles: http://public.fotki....my-first-album/

kuna ei saanud teiste juurde ise lisada.

Minu eelistus:

1) 4-Ain Pahkel;

2) 7-Aleksander Kullamaa3;

3) 14-Eduard Otema1;

4) 21-eigo3;

5) 30-Kristjan Püvi1;

6) 32-Lauri Laks;

7) 37-Marek Hiis3;

8) 52-Reimo Ruubel1.

Rohkem ei tooks esile, ülejäänud oli ühtlane tase.

Ja minu foto kuuluks ka topi minu arvates.

Raha kandsin üle.

Muudetud , muutis Andry
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mhh, täna peaks 15 olema, üsna kesine osavõtt ja soovijate arv ikka?? Ajaviiteks sai hääled kokku loetud..

1.Reimo Ruubel1 19 häält

2.Kristjan Püvi 17 häält

Kristjan Püvi2 3 häält

3.Ain Pahkel 16 häält

4.Tiit 3 13 häält

Tiit 2 6 häält

5.Indrek J 13 häält

6.Lauri Laks 12 häält

7.Aleksander Kullamaa2 11 häält

Aleksander Kullamaa3 3 häält

Aleksander Kullamaa1 2 häält

8.Kaspar Kaabel3 10 häält

Kaspar Kaabel2 4 häält

Kaspar Kaabel1 3 häält

9.Eduard Otema1 10 häält

Eduard Otema2 7 häält

Eduard Otema5 3 häält

10. Eigo3 10 häält

Eigo4 6 häält

11.Urmas2 7 häält

Urmas1 4 häält

12.Marek Hiis2 6 häält

Marek hiis1 4 häält

Marek Hiis3 4 häält

Tumedalt trükitud on siis kalendrisse pääsejad, lisaks samade kasutajate teiste piltide hääled.

5 punkti said veel:

Birgit Mandli2

Eigo2

4 punkti

Ranno4

Siret Silm2

Toomas Anijärv1

Andrus

Jaxa13

Ülejäänud said veel vähem või ei saanud üldse, ei hakka neid kõiki kirja panema, üldpilt on vast arusaadav. Eks lihtsam oleks ikka kui iga kasutaja saadaks ühe pildi oma autost, oleks jama palju vähem.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No nii, sai neid tellijaid palju sai.

Alguses kui üldküsitlus oli siis tundus nagu rohkem olevat.

Teen homme kujuduse ära ja lahmin siia üless siis saate üle vaadata ja ettepanekuid kuulan täpselt ühe päeva ja ainult esimesed viis :D

Aga siis praegu nii korraks.

PS. Eix tänan aja kulu vähendamise eest B)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

[size=5]http://public.fotki....kalender-trkki/

PS. Juuli ja augusti piltide rastritihedus väljatrükis ei old minu teha:S, võivad nats ruudulised jääda aga ei pruugi ka.

Kui Zeniit ei ole piksleid pannud siis juurde kujundada neid on raske:P

Siin siis pildifailid.

Kuna orginaal pdf on ligi 70mb siis seda ei saa kuhugi lisada, panen siis veebivaate jpg.

Vaadake numbrid üle ja jutud, unise peaga tegin, kas peale 1 ja 2 ja 3 tuleb 4 jne.

Oleks vaja teist arvamust.

Arvamused ettepanekud on tänase päeva teema, homme viin trükikotta asja:P

Arvamused võiksid olla sisukad ja argumenteeritud, mitte sellised jaburused nagu linnavolikogu istungi protokast lugeda võib.

Oh kui lahe ja räme s**t, esimest ei pea kirjutama teise puhul siis kaalukad argumendid.

Siis kutsume kokku E30 kunstilise komisjoni kes otsustab ja edasi kaebamise vastu võtab nädala jooksul.

kalendrimetal[/size]

Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei tea, kas on teostatav aga minu meelest võiks see lilla raam, kus on kuu nimi ja nädalate numbrid laieneda ka paremale poole kuupäevi, et oleks sümmeetriline.

Võib-olla on asi selles, et need lihtsalt mingid eelvaate .jpg-d aga nende piltide peal on mingi teema kuupäevade ruudustikuga, osad jooned hallid, osad mustad jne. Ümber terve lehe (kalender ja pilt) võiks olla mingi joon, mis seoks asja tervikuks. Praegu on kuupävade ümber hall joon, kalendri alumise osa ümber must joon ja pildi ümber pole midagi, vähemalt nii tundub nende piltide pealt.

See on rohkem tähenärimine, oleksin rahul tegelikult ka praeguse variandiga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jaanuar - auto jookseb alla serva kinni, nõks oleks paremale ka ruumi vaja

Märts - samuti all servas kinni

Mai - sama lugu

Juuli - peaks vertikaalsed jooned õigeks ajama, st vertikaalseks tuleks pilt ajada liiklusmärgi ja auto antenni järgi?

August - samuti võiks pisut fotoshoppi panna ja liikluspost sirgeks ajada, hea kui saaks taevast vasakult ülevalt tumeda käraka ära kaotada

September - pilt sirgeks ajada auto rataste ja paremal asuva puitukse järgi

November - modell on alt servast täitsa ära saetud :mellow:

rohkem ei julge kobiseda :rolleyes:

Detsember - mitte just kõige talvisem pilt? - saan aru ka sellest, et pole eriti lumises formaadis fotosid kasutada

August - samuti ei sobi eriti sellesse kuusse - puud raagus ja lehed punased-kollased

Tegemist kalendri väljavõtetega, seega värve muudab oluliselt, kuid paar-kolm pilti on kuidagi väga hallid... ma ei oska öelda, kas see trükki ka jõuab. Ise saatsin kalendri hääletamise jaoks vähendatud mahuga foto, mainisin ka ära, et saadaval on korraliku kvaliteediga variant, aga keegi pole küsinud... Ühesõnaga kui vajadus, siis tegijal paluks lahkesti parema tulemuse huvides omanikelt täisresoga fotosid küsida.

Igatahes on tegija lühikese ajaga heasti vaeva näinud ja :respect: . Jõudu asi kenasti lõpetada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

http://public.fotki.com/Kalendrimetal/kalender-2012-teine/ No nüüd tegin igale ühele midagi. Kuna trükikoda ajas mulle keelt kõrva, et ma ikka 23.12 trükiks omad asjad sest ma ei saa neid keelata ka. Kuna nad teevad see aasta 300g paberile jne. pikemad aasad riputuseks ja muu seks värk, saab ehk kõvem kui eelnevad aastad... Mis puutub aga postidesse ja liiklusmärkidesse siis hell no, eks järgmine aasta saab keegi pedantsem teha ja möllata ka vast ma usun :P Ma võiks selles osas pinsile küll jääda, siin ehk elukutselisi kujundajaid ka, kvaliteet heleda õlle aeg kannatab rämedalt. Eemaldasin raami kalendri päisest, tegin pildid selle võrra suurema lõikega, nipitasin raamid kõik halliks ja nokkisin keksele igast asju.... Kui reso ei ole siis mina seda kujundada ka ei saa, ja no postid ja märgid fakit ei pea ju sümeetrias kõik olema, loeme selle kunstiks :beer: kuulan veel tegelt, ma pole mode :D , k alendrimetal :P Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus