Hüppa postitusse

O: korralik ja valmis E30


metsakutsu

Soovitatud postitused

Palun aidake välja! Kaua aega unistanud E30st ja nüüd kus raha olemas, pole ühtegi sobivat müügis. Viimasel nädalal mitmeid müügis masinaid vaatamas käinud ja elukaaslast leidnud ei ole. Äkki kellelgi siin on plaan täpselt selline masin müüki panna?

 

Kriteerium 1: Ma ise ehitaja ei ole, nii-et kõige olulisem on see, et masin oleks nö valmis sõitmiseks ja suuremaid töid (keevitamised, mootorite vahetamised, ülevärvimised, suuremad remondi tööd ja juppide vahetamised jms) ei vaja;

 

Kriteerium 2: Minu jaoks pole oluline auto mootor/võimsus ja muu jõudlusega seonduv, kuna ma sõidan nagu keskmine vanaema. Vahetatud mootoritega, chipitud ja näpitud käigukastid jms ei paku huvi. Talvel autoga hullama minna ei taha ja piirkiirusi ületada plaanis ei ole;

 

Kriteerium 3: 2000 € eest sellist saada ei looda, aga samas minult kogu sisse pandud raha tagasi oodata ei ole ka mõistlik;

 

Kokkuvõttes: Korralik ja valmis, alates 1.6, originaali lähedane, sedaan (vaatan üle ka kupee pakkumised), bensiin, musta/valget/halli värvi (punased, sinised, rohelised vaatan ka üle).

 

(pilt on illustreeriv)

e30.png

Muudetud , muutis metsakutsu
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus