Hüppa postitusse

M: BMW 320i, E30, 1990.a. sedaan - 2800EUR


Triinu Suur

Soovitatud postitused

Krapsakas vanake otsib uut omanikku.
Mark: BMW
Mudel: 320i
Kere: e30 facelift sedaan
Mootor: 2.0 95kW, bensiin...
Käigukast: manuaal
Esmane reg.: jaanuar 1990.a.
Värvus: tumesinine metallik
Vedav telg: tagavedu
Lisad: kesklukk puldiga, Cobra signa, siseantenn, Pioneer stereo (USB, Bluetooth, iPod), el. peeglid, esimesed aknad elektrilised, esimesed istmesoojendused, kompu(kell, kuupäev, välistemp.), signaalmärguandega laekompu, LSD differ, Bluetooth handsfree läbi stereo, suverehvid valuvelgedel, talverehvid plekkvelgedel, ilukilbid, katuseluuk(manual).

Pisarsilmil ja torkiva hingevaluga panen oma esimese maise vara müüki.
Auto on peaaegu sama vana nagu mina, seega näinud häid ja halbu aegu, higi, verd ja pisaraid, kuid alati igast jamast võitjana välja tulnud. Mõned sõjahaavad küll on, kuid tuletan meelde, et tegu on siiski peaaegu retrohõngulise isendiga.
Kindlustus kehtib 2016 juulini, ülevaatus 2017 märtsini. Istu sisse ja sõida.
Eluvedelikuks tarbib Miles95-te maanteel 8,35l/100km, linnas täpselt nii, kuidas vajutad: 12-18 l/100km. Õli olen vahetanud regulaarselt igal sügisel, vahepeal juurde valama pole pidanud. Remonttöid on teostanud vaid Carmasters, Patrik, kere eest hoolitsenud Sildrem, nurgatagustes käinud ei ole. Enamus Carmastersi remondiarveid on alles, puuduolevad ilmselt saab taastada, kui huvi on, mida ja millal vahetatud.
All on 195/50 R16 Continentalid, kaasa saab 175/55 R14 plekkvelgedel naelrehvid(marki ja mudelit tõesti ei mäleta, igaljuhul pole need mingid plastikust nangkangid), naelade esinemistihedus 70/30 on/ei ole ja ilukilbid.
Veel annan kaasa 4 roostes ust koos klaaside, tihendite ja liistude, polstritega. Need jäid üle, kui roostevabad ja esimeste el.akendega uksed ette said, roostenurgaga kapotile on ka asemik olemas, värv on õige, toon on vale.
Lisasin pilte boonustest ja mulle teada olevatest miinustest ning kommenteerisin teadmiste ja mälu põhjal.

Minu suurimaks südamesooviks oleks, et see masin satuks headesse kätesse, kes oskab ja tahab ja suudab head asja hoida. Näha saab Tallinnas kokkuleppel.

NB! Kui kellelegi tundub, et ma olen peast soe ja tal on kibe tahtmine seda välja ütelda, siis võtku teadmiseks, olen jah, et sellist asja üldse maha müün, paraku elus tuleb edasi minna, vältida paigalseisu, tuleb teha ruumi uutele tuultele ja värskele hingamisele.

e30.jpg

1.jpg

2.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

Muudetud , muutis Triinu Luuk
Link ei töötanud
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus