Hüppa postitusse
  • 0

Dashboard rings / näidikute rõngad?


RDMU

Küsimus

Tere,

On tekkinud üks küsimus, et kasutaja leks müüb neid spidoka rõngaid

mis näevad välja sellised:

09187743544760.jpg

Minu arvates ei ole need just eriti ilusad ja enne sõidan ma ilma rõngasteta, kui selliseid külge panen omale.

Netis on leida olnud veel hullemaid käkerdisi, näiteks selliseid:

091877489ce0ed.jpg

Aga kas kuskilt on ehk võimalik leida ka selliseid nagu on umbes audi s4/s6 c4'jadel peal, et poleeritud aluminiumist äkki ja kandiliste servadega ja minimaalselt õhukesed?

e30:

09187741962efd.jpg

Audi omad:

091877421a6f73.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 9 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

kindlasti olemas. hind ka tõenäoliselt kõrgem. vaata neid, vb sobivad. http://www.fk-automo...a2f361%2fmd5%7d

upd.

maitse üle muidugi ei vaielda, kuid minu arust need mis mina müün on päris viisakad. minule näiteks meeldivad et need rõngad on laiad ja neid kohe paremini näha. pildil kusjuures endalegi ei meeldi kuidas näd välja näevad, aga pole enam autot et uut pilti teha, kuid reaalis näevad nad parem välja. ise panin neid enda kahele autole, ühed kroom ja ühed matid. kui Renx320 viitsib, siis las kirjutab kuidas need rõngad meeldivad või mitte.

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Minu masinal siis jah need matid rõngad küljes.kui auto ostsin, siis mõtlesin, et viskan minema need sealt...aga mida aeg edasi, siis hakkasid meeldima ja on endiselt seal kellaplokis.need läikivad mulle ka ei meeldi, aga matt variant on täitsa okei B)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus