Hüppa postitusse

LUKKU (Lõuna-)Eesti Bemmimehed!!! TEHTUD + PILDID


RaulA

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 52
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

pärnumaalt 2 inimest tulemas kuid karta on et ühe autoga(kuid veel suht lahtine asi üks auto on remondis ja kindlustus läbi ning teisel saab kindlustus läbi 20.dets) et seega võimalik et tuleme kas mingi non e30 autoga või siis teeme ühele kindlustuse!

tehke kindlustus ära :respect: klapite kahe peale see 300.- ja tuletegi + omanikul veel kuu aega kasu:D nii või teisiti peab ju kindlustuse tegema

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

jah aga kahjuks on kindlustusmakse 1150 eeki 3 kuud

ja 1 kuu on 700eeki

aga ikkagi teen kolmeks kuuks oma liikurile ja oleme kohal!

Võimalik et kolmekesi kuid ikkagi ühe autoga sest üks kutt avastas et tal pole load veel käes! :respect:

Nad lubasid autodest pilte võtta

Aga ma ei julge enda oma inimeste sekka tuuagi see näeb jube välja :respect:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

jah aga kahjuks on kindlustusmakse 1150 eeki 3 kuud

ja 1 kuu on 700eeki

aga ikkagi teen kolmeks kuuks oma liikurile ja oleme kohal!

Võimalik et kolmekesi kuid ikkagi ühe autoga sest üks kutt avastas et tal pole load veel käes! :respect:

Nad lubasid autodest pilte võtta

Aga ma ei julge enda oma inimeste sekka tuuagi see näeb jube välja :respect:

ära pabla... leidub kindlasti ka hullemaid :lol: minu oma moll näiteks :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

tartu hirm võiks küll tulla ....ja kohtumispaiga suhtes ei tohiks mul probleemi tekkida sest kaks viimast e30 mis tõin tulid tartust ja kohtumispaik oli just lõunakeskuse parklas :respect::lol:

hea. kas ka teised saavad hakkama?

ega vist eriti palju rullide kokkutulekute foorumis ei käida mulle tundub. peaks vist hakkama tartu omadele ps-e saatma!? kui 10 autot kokku saaks oleks ülikõva :respect:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus