Hüppa postitusse
  • 0

Küsimus lisade kohta


MKool

Küsimus

Tere

 

Vaatasin siin VIN koodi järgi, mis lisad vabrikust tulles olid ja tekkisid küsimused mõndade kohta.

1. "Central locking with anti-theft system" - mis see "anti-theft system" on? 

2. "E30 INDIVIDUALSERIE 92" - mis see on, mingi eriväljaanne?

3. "Door mirror, driver lock, heated" - juhiukse luku soojendus?

 

MUUTUS:

 

Vaatasin ka teisest kohast, et mida seal näitab ja osad "lisad" olid täitsa teiste nimetustega :o.

 

3. küsimuses siis lisa koodiga 314, mis see siis täpselt on?

Muudetud , muutis MKool
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 10 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Individual 92 on ehk design edition? Peamine tunnus rohelise-, lilla-, või punase triibuga istmed ja uksepolstrid. On sul midagi säärast? Must lagi, väike kompu, el. aknad-luuk, airbagiga rool ja veel ühtteist.

 

Editionid on päris pimbitud E30 kohta, nii et pole mingi kärakaga tegu :D Automüügi teemas jäi silma.

Muudetud , muutis GTA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Kas editioniga tuli lisaks individual sisule ka must lagi jne mis GTA kirja pani? On üldse kuskil kirjas, kas tellides edition paketi, mida see sisaldas? Mina olen siiani arvanud, et oli pigem sisu tava masinast erinev aga lisad tuli ikka ise välja noppida mida taheti.

Mina olen muidugi diletant ja vast eix22 oskab sellele vastata.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Need ei ole enamasti tellitud autod, üldjuhul tellitud autol on individual kood lisades.

Kõik editionid sisaldavad kindlaid standart lisasi, mis on enamasti lisalehel kirjas, kuigi on standardis ja + muid erinevaid lisasi saab lisaks olla nagu tava e30.

Touringu ja pre editioni prospekte sirvinud. Touringul kuulus kindlasti katuseluuk, udukad, airbag, soojendusega düüsid, nn väike kompu  ,autodel olid kindlad värvid ja mootorid ka muidugi M40.

Sedaanide puhul meenub kohe, et kõik editionid on shadowlined, nahkroolid nupud jne. Touringutel muidugi kõigil tehasest juba 2 lisa standardis, mis sedaanidel on lisa- roheline klaasiring ja shadowline.

See lisade teema ja kirjete arv on nii suhteline ja erinev masinate lõikes. ühel on kümme kirjet, teisel pole ühtegi kirjet, aga on lisade poolest palju rikkalikum, kuna palju asju standardis.

Vanadel predel oli näiteks pagassivalgus ka lisa 316 ja 318i mudelil, samuti lukustatav kindalaegas, tahho ja ökonomeeter olid eraldi veel lahku löödud. 

Kunagi peaks tegema eraldi teemad lisadest ,editionitest ja üldse aastakäikude muutustest.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0
54 minutit tagasi, eix22 ütles:

Kunagi peaks tegema eraldi teemad lisadest ,editionitest ja üldse aastakäikude muutustest.

 

Kahe käega nõus. Keegi teab siit, teine sealt, mina seda, sina seda aga sellist mõnusat vähemalt eesti keelset lisade lehte meie foorumis ei olegi. Mina olen vähemalt nõus kui keegi teema avab siis avalikustama oma tagasihoidliku info pagasit ja lisama mida olen suutnud leida. Ehk ei olegi nii vähe ...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Edition touringu põhivarustuses on kindlalt triibuga sisu nagu GTA mainis,must lagi,15"kärgveljed,airbag,udutuled,katuseluuk,luku/düüside soendused.Minu touringul on el aknad järelpaigaldatud kuid on el katuseluuk tehasest ,puudus  väike obc.

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

roheline auto, roheliste triipudega sisu, must lagi, udukad, airbag (õhkulennanud), nahk rool jne. Mingit "kompuutri" sarnast asja küll sees (enam?) pole. Kui keegi soovib, võin homme pilte teha ning ka kogu lisade nimekirja lisada. Auto sai 2000 aasta saksast toodud ja perekonnas olnud juba 16 aastat. All on tal olnud bottlecap'id, onu omal on kärjed all (vb ta võttis kunagi endale?), muidu ta räägib, et tal velgi on, mis e30'nele alla lähevad.

 

PS: Eix, su "varuosade" link signatuuris ei tööta.

e30.png

Muudetud , muutis MKool
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Iga auto puhul sai ise kõike valida, kui oli tellitud auto. Selles osas on asi suht teadmata, mis või kui paljud on tellitud autod. Fakt on see, et sonder.... on tellitud pill. Antud autode puhul see individual tähendabki editioni, mitte tellitud autot. Peast ei mäletagi mis see tellitud variandi puhul kood oli lisalehel.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus