Hüppa postitusse

"Respect Your Elders" kleepsud


jkirves

Soovitatud postitused

Helistage mulle. Lepime aja ja koha kokku ning saate kleepsud kätte.

5161673 :)

Ei ole ma kuhugi ära kadunud. Lihtsalt töö on selline, et mõni päev ei jõua füüsiliselt arvutit lahtigi teha, aga telefonile vastan alati.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

10 tundi tagasi, Lehiste ütles:

On veel kleepse üle või kõik juba müüdud?

Mul on hetkel 23 kleepsu alles ja kõik on broneeritud. Ma kirjutan täna kõigile huvilistele ja kui mõni peaks juhuslikult alt hüppama, siis saan siin märku anda, kui tekib vabu kleepse.

Samas kui tekib huvilisi juurde, siis saab uue portsu kleepse tellida.

Mitut sa sooviksid muidu?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kush - 1tk

-Kaido- - 3tk

ktasuja - 2tk

patsaan - 3tk

olive30r - 2tk loobus

Taksaator - 2tk

maasoo - 3tk

Koik - 2tk

Lehiste - 2tk loobus

Kassu321 - 2tk pakkumine saadetud

Selliste kasutajate tellitud kleepsud siis veel minu käes. Kõigile eraldi sõnumid saadetud ning kui neilt 48h jooksul mitte mingit tagasisidet ei tule, siis on uutel soovijatel võimalik eelmiste tellijate kleepsud endale saada. Kokku kleepse 18tk ning kõik on broneeritud. Uusi kleepsu soovijaid hetke seisuga 5'le kleepsule.

Nii et esialgsetele tellijatele soe soovitus kiiresti tegutseda! Kui te vähemalt vastate mulle, et te kindlasti soovite enda kleeps(u/e), aga kohe järgi ei jõua, siis ma neid ära ei anna. :)

Ingvar

Muudetud , muutis jkirves
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 10 kuud hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus