Hüppa postitusse

Suvine kokkutulek Oore Puhkealal 09.-10.07.2016


m20b20

Soovitatud postitused

1. Ma uurin, kas vectorid alles, siis saab ikka. Eelmine kord olid kleebised Pro Bono, seekord kahjuks ei saa. Seekord võiks olla ka need special kleebised (parima häälega, originaalseim jne).

2. Kas selle suure telgi saame ka? 

3. Kõik võtke oma GoPro'd, droonid, hiina GoPro'd, kaameramehed kaasa. Eriti vinge oleks, kui saaks selliselt, et kõik, kes (nt Tlnast või Tartust või Pärnust) koos tulevad, saaks sõidust ka mõne klipi. Ma eelmine aasta telefoniga proovisin filmida, aga no paha hakkas kvaliteedi osas. 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lisan veel enda poolt seda, et mõni droonimees võiks kindlasti drooni kaasa võtta. Nagu olen osadele maininud, siis võiks autodest teha kirjapildis E30 ja teha drooniga sellest video/pilte (muidugi kui seal leidub nii palju ruumi, et bemmidega selline asjandus moodustada). ^_^

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

6 minutit tagasi, alvarpoiss7 ütles:

küsimus selline et kas peab olema e30? võimalus oleks tlla veitsa haruldase audi b2-ga automaat :) lendaks tllnnast ja võtaksin kaamerad :)

 

E30 kokkutulekul on e30 ikka heaks tavaks. Aga nagu eelmine aasta siis oli ka muid liikureid hiljem kohal- kui pargid kenasti aia taha siis pole vast kellegil probleemi sellega :D 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

See on lamp et ürituse külastamise eest peab pappi köhima...

 

Eelmine aasta Soome kokukal käisime toimus seal ka grill ja karaoke jpm aga mingit füüri selle eest keegi ei kooritud 

 

 

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus