Hüppa postitusse

Jääb minemata. E30 kokkutulek 27-28.08.16 Hollandis?


m20b20

Soovitatud postitused

Seoses plaanide muutusega ja tõsiste huviliste puudumisega jääb minemata siia!

 

Üks korralik E30 kokkutulek toimub 27-28 august Hollandis. Mõtlesin uurida kas siit oleks realseid huvilisi kellega võtta ette Roadtrip? 

Minemisel variant minna mööda maad terve tee või siis Lätist laevaga Põhja-Saksamaale ja sealt maad mööda edasi.

Ürituse link http://www.e30summermeet.nl/DLD.php

Muudetud , muutis m20b20
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

6 minutit tagasi, eix22 ütles:

ikka ikka,

selleks ajaks su rappold valmis ja mul ka lahtised valmis, kindel käpp :D 

Mis sa seletad :) Rappold ei saaks niipea valmis. Mul üks vähe komplektsem auto ka.

Aga mul realne huvi minna, äkki leiab ka realsed kamraadid kellega koos see trip teha. Mitme autoga oluliselt huvitavam minna :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

5 tundi tagasi, eix22 ütles:

kindlasti mõned konksuga autod ja paar jäika ka kaasa võtta.

Et uut kraami tuua või et ei pea pillid vastu?

 

16 minutit tagasi, TrvP ütles:

Oled umbkaudse kalkulatsiooni ka teinud, palju ühe auto (3-4 inimest) maksumus oleks?

Ei ole veel. Uurin kas on realseid huvilisi kõigepealt :)  3-4 inimest autos kes kulusid jagavad, siis ei tohiks väga suur see kulu tulla näo kohta. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ca 2300 km selle kohani kui mööda maad tulla

kütetrahaks  jämedalt 350 per auto + juba enda kulutused kohapeal ja sõidu ajal 

3-4 inimest rullikas 2300km sõita on overkill minu meelest. max 2 inimest

 

 

Muudetud , muutis Leks
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

21 minutit tagasi, Leks ütles:

ca 2300 km selle kohani kui mööda maad tulla

kütetrahaks  jämedalt 350 per auto + juba enda kulutused kohapeal ja sõidu ajal 

3-4 inimest rullikas 2300km sõita on overkill minu meelest. max 2 inimest

 

 

 

2 kahekesi oleks suht mõnus jah, 3kesi peaks ju ka tegelikult kannatama (möönan, pole rullis vist kordagi üle 30 km tagaistmel sõitnud) :D Pakuks huvi küll selline reis, juhul kui augustiks mul 3. semestri kooli eelarve täidetud :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Laevaga minnes tuleb üks suund umbes 1100-1200km Tallinnast. Vaatasin et laevadel nii kehvad ajad, et läheks trip maru pikaks vb mõnele ja kodulehelt ajuvabad hinnad. Reisibüroo kaudu uurima kuigi see tähendaks et siis oleks juba 24 August Saksamaal. Parandan, et Travemündesse Saksamaal mitte Rostocki.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hetkel siis olen rääkinud 3 huvilisega. See teeb siis kokku 4 autot koos minuga.

Kindlad huvilised võite minuga kontakti võtta, et saaks hakata kõigile sobivat plaani kokku panema ja broneeringuid tegema.

 

Kuna plaan oleks minnes külastada ka Nürburgringi ringrada (29€ 1 ring ja 105€ 4 ringi) siis oleks paras hakata ka broneeringuid tegema. 

Kuna laevapiletite hind on päris soolane siis mõte mööda maad minna. 

Reisi ligikaudne kilometraaž 4300 km.

 

Korraldajaga suhtlesin ja öeldi et prognoosivad 250 E30 tüüpi sõidukit ja kuni 200 muud Bmw'd (see aasta kõik Bmw'd kuna Bmw'l on tähtpäev).

25€ eelbroneeringuga on sissepääs alale inimene+auto, ning sisaldab "Söö palju jõuad BBQ". 

Alal on pesemisvõimalused, wc ja tegevust lastele. Laste sissepääs on 0-5 tasuta, ning edasi niipalju € kui lapse vanus. 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus