Hüppa postitusse
  • 0

FL udutuled


vernikuku

Küsimus

Sellele küsimusele on 10 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Keegi A***o T. on Eestist ka neid tellinud... Äkki foorumist ja oskab täpsemalt kvaliteedi kohta rääkida..

Täpselt minu nime initsiaalid. Kui linki siia kopeerisin siis samuti vaatasin, et tohohh krt ma olen omale udukad ostnud. :)

Arvan, et kui udukaid sihtotstarbeliselt ei kasuta, siis augutäiteks sobivad küll.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Ise hankisin samuti hiina omad ja külge said umbes 5 kuud tagasi. Hind oli umbes 80EUR ning see koos transpordiga ukseni. Käibemaksu lisaks tasuma ei pidanud. Senimaani töötavad vähemalt tõrgeteta. Kui kellegi masinaga, kus küljes originaalid, saaks õhtupimeduses kõrvuti ajada, saaks ehk võrrelda kui suur erinevus on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Keegi A***o T. on Eestist ka neid tellinud... Äkki foorumist ja oskab täpsemalt kvaliteedi kohta rääkida..

Mina tellisin, testida pole neid väga veel saanud kuna udukate nupp salongis ei funka, ühe uduka pistikut pidi ka veits lõikuma.. aga muidu on näevad suht korralikud välja ja auto küljes on nad üle kuu aja istunud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus