Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

318i Coupe '90 - P2hkel

Soovitatud postitused

P2hkel

Jah sai siis täna osetud esimene BMW endale ..

Auto on ss 318i 83kW Punast värvi ja mdiagi siukest mida pikemat aega otsinud olen :respect:

Autol on ss 14 tolline originaal valu all ss mingi antitiib kah taha ehitatud kerge toonklaas taga ja hele sisu.

Auto ingati korralik kuskil nagu roosteplekke ei leidnud.

Sai ss Boschis veel yle vaadatud ja mingeid vigu elektri systeemides ei esinenud.

Audio on stock seda võiks kah järgmine aasta millalgi vaatam hakkata. (Arvatavasti tuleb täis blaupunkt süsteem)

Praegu on ainult el.peeglid.

Läbisõit oli 207000 Nüüd millalgi peaks uued õlid sisse kallama.(Castrol täisünt arvatavasti)

Plaanis ss järgmise aasta suve paiku panna el.aknad ja el.katuseluuk.

Siis veel 17" OZ superleggerad valget värvi alla panna.

Siis mingi väike lisa ette, M-Tech II tagatiib ja mingi remuse 2-ne tagapütt.

M-Tech II rool on kah plaanis kuskild sebida :)

Kõigepealt ss auto välimus ja pärast seda mingi uus moto kah vahele aga seda ei tea veel mis moto :)

http://fotoalbum.ee/photos/weedboy13/sets/332061

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Nuh ega ma nyyd eriti palju sõita ei taha sellega praegu kuna lube ei ole aga muidu elan pm piirivalve kooli yleval :respect:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
suvi

väga asjalik masin paistab olevat, tuleviku plaanid samuti head. Kui Blaubunki süsteemi kunagi järgmine aasta suvel tahad osta siis võin sind aidata selles osas.

Porilapakad võta ka peale talve ära ja pane riiulile järgmiseks aastaks :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

aitähh aitähh blaukarit ma saan venna kaudu kah nimelt ta töötab bakt kaubanduses ja sealt saan tsipa odavamalt :respect:

aga nuh need pori lapakad mind ei häiri eriti praegu :respect:

Kaasa sain veel ostes 3 originaal valu (Üks puutumata originaal valu) veel ja ss veel 2 plekkvelge kõik vägaheas korras paistisd olema ja talverefid ka korralikd :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
ivari

Ma loodan, et välimuse jätad originaalilähedaseks, mitte ei topi hulle tiibasi ja sahkasi jms peale. Linnavahel on mõned sellised versioonid silma jäänud ja kenadneed ei olnud.

Aga muidu igati kena ja sile kolmene.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Ega ma ei tahagi mingi ullu spoilerdust teha mingi tagasihoidlik stange lisa 17 valu mtech2 taga tiib ja mingi 2toruga remuse lõpupütt

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Siim
väga kena masin ikka. paistab ,et varsti pooled masinad siin foorumis punased juba :respect:

Selle pärast ma ära värvingi:D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Eile sai siis õli ära vahetatud läks sisse Casrtoli poolsünt.

Nüüd peaks vist talvekad alla keerama ja uued kojamehed ostma. 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Et siis sai täna sumps korda tehtud käis enne vastu kere .

siis uued kojamehed sai peale pandud (Bosch Aerotwinid)

ja juhipoolne see aknapesu prits korda tehtud nüüd näeb sõites ikka välja kah ja ei pea ekstreemolusid harrastama 8)

Ahjaa seni kuni sõber keevitas ja auto tõstuki peal oli vaatasin põhja ilusti üle ja seal kus tavaliselt esineb roostet ei old midagi ja üleüldiselt olen selle auto ostu üle aina rohkem rahul :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
P2hkel

Ullult toredalt mõtlesin et auto nüüd korras ja eile sai rigi sõidetud ja mingi sõidu ajal siis kui sai koju mindud siis jäi auto seisma. Algul arvasin et differ läks aga õnneks nii hull ei olnud läks siis arvatavasti sidur laksuga ja starteripendiks igatahes järgmine nädal millalgi tõstuki peale ja siis kast alt ära ja saab vaadata mis seal viga aga krt närvi ajab küll see teed ühe asja korda ja kohe läheb järgmine :cry:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .