Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
rossu

M: LED esitulepirnid, alternatiiv Xenonitele.

Soovitatud postitused

Müüa siis (hetkel tellimise peale) esitulepirnid, mis koosnevad 68-st SMD led-ist.

Põlevad nagu xenonid, valgelt, 5500k - 6000k.

Väga hea, kauakestev ja odav alternatiiv Xenon tuledele.

Tuledes midagi muutma ei pea, lihtsalt vaheta pirn ära. Põlevad samamoodi, nagu numbrituled, mida saab osta elektroonikavidinate poodidest, need millel 4-6 väikest pirinikest on.

Saabuvad peale tellimist 14-20 päeva jooksul.

Paari hinnaks on 21EUR.

Raha maksma ette ei pea, maksate siis, kui kaup on Eestisse saabunud ja teie poole juba teel.

Kahjuks pole praegu näidata pilte sellest, kuidas nad põlevad.

Pildid(pildid H4 pirnidest)

pirnid.jpg

Kuna ma pole ise neid veel proovinud ja seega põlemas näinud, ei oska ma hetkel öelda, kui hästi nad valgustavad.

Muudetud , muutis rossu

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kuidas nad peaksid reageerima, pole nagu kusagil kirjas et ei tohi olla ju? Varsti läheb kogu pirni majandus üle ledide ja säästukate peale, kuna hõõglamp kaob ära, siis ei saa üldse enam sõita, kui pole lubatud miski peale hõõglambi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma ku'siksin kas nad vea teadet ka annavad ?V6i on need juba need uuemad ilma vea teateta pirnid.

Muudetud , muutis hiis

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mis veateadet Hiis silmas peab? Kui check controli oma, siis üsna suure tõenäosusega annab ja jääbki veateadet andma, töötab see takistuse peale ja on arvestatud ikka hööglambi järgi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jah, tõenäoliselt võib ta anda veateadet küll. Ei hakka vastupidist väitma, kuna ei ole ise proovinud. Endal e36-l ta midagi ei viska, aga no see on muidugi ka e36. Uuematel võib tampida küll check light teateid jh. Muidugi mu soovitus üldiselt on selline, et ma arvan, et nad väga hästi ei näita. pigem panna neid udukatesse. H1 pirne siis.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

kuidas nad peaksid reageerima, pole nagu kusagil kirjas et ei tohi olla ju?

Seaduses on väga selgelt kirjas, et hõõglambi jaoks mõeldud tulele EI TOHI paigaldad LED pirne.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Veateate kohta annab see LED pirn küll tunda uuematel autodel, sõbra E46-l viskas pidevalt check light-i kuna ta paigaldas taha LED tagatuled, aga sai korda niimoodi ,et käis Carmasteris ja paigaldati kas lisatakistus või oli see midagi muud, igastahes veateade kadus ära aga tagatuled jäis sõiduajal ikka plinkima kuna E46-l teostab automaatselt tulede kontrolli ja LED-idel pole erilist takistust.

To Eix22:

"Kood 201. Üldnõuded:

2) võib kasutada ainult selle sõiduki variandi ehituses ettenähtud laternaid. Maanteeamet võib põhjendatud juhtudel lubada kasutada teistele sõidukitele ette nähtud laternaid tingimusel, et nende optilised elemendid, lambid ja laternate paigaldus vastavad nõuetele. Laternad peavad olema koostatud nende ehituses ettenähtud optilistest elementidest, lampidest ja hajutiklaasidest. Hajutiklaasid peavad olema pragudeta ning muude vigastusteta. Peegeldi (reflektor) ei tohi olla tuhmunud või korrodeerunud;

3) laternates kasutatavad lambid peavad vastama E-reegli nr 37 või nr 99 nõuetele ja selliste lampide asendamine vahetatavate LED valgusallikatega on keelatud. Laternale, milles kasutatakse LED valgusallika moodulit, peab olema kantud tähis MD."

Fuck the police, ma paneks need ikka ette ja ma arvan , et need näitavad tunduvalt paremini kui tavalised hõõgniidiga pirnid ja säästavad kütust ka.

Sorry for OT.

Muudetud , muutis heppar

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

minu jaoks on tähtsam parem nähtvus kui see, et üks hetk avastad kelelgi enda kapotil ilma helkurita või mõne metslooma kes su auto remonti kinni ei maksa.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

K-T E-38 foorumis müüb vähemalt numbri tulesi ja teisi viidinaid mis juba ei näita veatadet.Uuemad muudelid .Vanematele on jah vaja takistid vahele panna.Ma pigem võtaksin uuema varjandi kui seda ilutulestiku seal laes vahin.Või sõidan vana pirniga igasugu vidinaid vahele ei tahaks panna .Ühel vennal oleks E-38 juba tuld peaegu võtnud nendest angel rõngaste kondekast mis lihtsalt eastpeast tuld võtis,õnneks oli ise auto juures sell ajal .

http://www.e38.ee/foorum2/viewtopic.php?t=7066&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

On kogemus nende LED pirnidega. Tuttav ostis kunagi Tallinnast ja pani enda e34-le ette. Kui pirni niisama aku peal testisime siis oli küll valgus palju eredam kui tavalistel H1 55W pirnil. Kuid kui need ette saime siis oi jummel jummel, kadusid sealt sama kiiresti kui ette saime. Puudus konkreetne valgusvihk mis tavapirniga ja valgustugevus andis ka soovida. Arvan et alternatiiv tavapirnidele on osta xenonid. Enda e30.le ostsin lausa uued laternad et tee keskel jutte näha aga võta nüpust.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kuna hõõglampidel väljub valgus hõõgniidist, mis on kujult kitsas ja lühike triip siis on ka neid kasutavad valgustid vastavalt konstrueeritud ja mingi 50 lediga kärakas ei saagi sealt õige kujuga valgusvihku välja anda.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus