Hüppa postitusse

Foorumi tähelepanekud / arvamused


Mikko

Soovitatud postitused

14 tundi tagasi, ork ütles:

Tervist.

Kas mina olen ainuke kellel foorumi teemade pealkirjad ekraani vasakus servas ülevalt alla jooksevad? Kas see peabki nii olema?

 

Margo telefonis nägin, millest sa räägid. Tal oli CAT ja mingi imelik sisseehitatud brauser. Millist brauserit sina kasutad?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 kuud hiljem...

Soovitan kõikidel kasutajatel üle vaadata oma e-posti aadressid ja nende kehtivus kasutajakontos. Üsna pea hakkan kontosid, mille e-posti aadressle saadetud kirjad koguaeg tagasi põrkuvad, uuesti kinnitamisele saatma. Tulemuseks - teie konto jääbki lukku.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 kuud hiljem...

Äkki võiks autode ost/müük teema "pea meeles" alla lisada kiire "howto" kuulutuste tegemise kohta. Ehk mida peab pealkiri sisaldama ning mis võiks/peaks olema kuulutuse sisus. Et kui tuleb värske kasutaja "325te" 318 tähise all müüma, siis ei peaks talle tervet rida märkeid foorumikasutajate poolt tegema.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...

Kas ma olen ainus, kellel viimasel ajal on probleeme postituste ja privaatsõnumite sisestamisega? 
Kirjutan valmis, panen postita, aga jääb salvestama ja kogu lugu. Ja nii enamus kordi. Olen proovinud  3 eri browseriga.

PS, täna tundub parem seis, aga paar viimast päeva jamas küll :P

Muudetud , muutis tim1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 7 kuud hiljem...

Tere.

 

Kas kuskilt saab kinni ka keerata selle uhke vidina, mis moderaatori postitusi roheliseks teeb ja kastitab? Sisutühjad postitused kargavad esile nagu reklaam. Mis selle mõte on? Täpselt sama asi, nagu suurte tähtedega terve posti kirjutamine või bold'iga. Häirib lugemist nagu iga reklaam.

 

image.png.4b4c360d68db7613ec6ac9baa9c6cb7c.png

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

7 tundi tagasi, SllM ütles:

Kas kuskilt saab kinni ka keerata selle uhke vidina, mis moderaatori postitusi roheliseks teeb ja kastitab? Sisutühjad postitused kargavad esile nagu reklaam. Mis selle mõte on?

 

Kahjuks kasutajatel ei ole võimalik seda välja lülitada. Lahenduse mõtteks oli esile tuua moderaatorite postitusi - et ka kasutajatel, kes külastavad foorumit vähem, oleks parem teemades aru saada ja orienteeruda, kelle postitustele peaks rohkem tähelepanu pöörama. Näiteks märkab kasutaja (kes pole kursis foorumi meeskonnaga) esmalt rohelist kasti, seejärel hakkab rohkem tähelepanu pöörama postitaja staatusele jne. Mõnedes teemades moderaatorid kindlasti avaldavad kõigest oma arvamust kuid mõnes teemas võib nende poolt postitatud infot pidada "ametlikuks", seega ei tekki ka ebavajalikke küsimusi või adresseeritakse need õigetele kasutajatele.

Lahendus ei ole kivisse raiutud. Aitäh tagasiside eest!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Valeinfo või väite saab ka lihtsalt postitades ümber lükata, selleks mingit 3d värvilist kasti ilmselt vaja pole. Pealegi värvimine ei tähenda automaatselt, et sul on õigus.

Üsna levinud ja normaalne on lugeda postituse sisu ja selle põhjal teha omad otsused, milline info just antud lugeja jaoks vajalik ja tähtis on.

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Palun ole nüüd täitsa rahulik! Ei ole võimalik kõigile meelepäraseid postitusi teha.

Kui infot pole, siis ei saagi otsuseid teha.

Kas pean "tavaelu" elamiseks foorumis uue kasutaja tegema, et eraldada mode suunaga postitused teistest?

Edit: Kastid eemaldatud kõrgemalt poolt, head lugemist!

 

 

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuidas saaks MNTameti postitused suruda ühte teemasse, a la liiklusinfo 16.00 võiks olla üks teema mitte sada eraldi teemat. Samuti liiklussündmused ühes teemas.

Lihtsalt kui kasutada värskemate postituste sirvimise reziimi siis näiteks tänase libeda päevaga muud juttu polegi kui sündmus-sündmus-sündmus-liiklusolud-sündmus ja ekraan on risustatud lihtsalt, muud ei olegi midagi tglt. Palju meil siin neid mehi on kes e30ga talvel sõidavad ja/või oma liiklusinfot just siit foorumist ammutavad? Iga teine kasutaja kes sedasi teemasid vorbiks saaks küll modedelt noomituse ma usun :D

  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii, Maanteeameti postitused nüüd eemaldatud Lugemata postitused voost. Hetkel nad alles, kui vaadata kõiki tegevusi.

Tegelikult saab igaüks ka ise teatud alamfoorumite teemad oma Lugemata postitused voost välja jätta. Selleks on lausa sorteerimisfiltrid üleval ääres, kui võtta Lugemata postitused lahti. Kui filtrites vajutada Sisu tüübid ja seal Teemad järel vajutada hammasrattal, siis kui korjata linnukesed alamfoorumite järelt ära, siis neid ei näidata. Samuti ilmub koheselt filtrite alla rida Salvestan need muudatused? ja kui vajutad Salvestan uue voona, saad pealkirjaks panna mida ise soovid, ka Lugemata postitused. Kuid... see ei ole veel kõik. Kui vajutad just loodud voo taga olevale ringis linnukesele, siis lisatakse loodud voo nimi üles paremale nurka, Lugemata postitused asemele. Täpselt samamoodi saavad soovijad Maanteeameti postitused tagasi panna.

 

 

Hammasratas

5a691312b3d60_ScreenShot2018-01-25at01_02_45.png.3b1ebdce5d8f1aaed5df239788f73d63.png

 

 

Linnukesed

5a691311b873f_ScreenShot2018-01-25at01_03_01.png.1149b67bd401f7d034a3c681e9bab01c.png

 

 

Salvesta

5a6913106a1d7_ScreenShot2018-01-25at01_03_22.png.4a2e5f248b24069dd64e0fadf335edbd.png

 

 

Määra peamiseks

5a69130f539d9_ScreenShot2018-01-25at01_10_32.png.376b342eb718cda2a08cc54142f36391.png

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

"Oled just sisse loginud seadmest, mida me pole sind varem kasutamas näinud.

 

Kas seda teavitust välja ei saa lülitada? Pidevalt piiksub ja mõtled, et sõnum kasutajalt aga hoopis mingi mõtetu teade.

huinamuina.jpg

Muudetud , muutis Aaro
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 8 kuud hiljem...

Tere! Foorum näeb võrreldes aastatetaguse ajaga väga kena välja. Ma pole ehk kümmekond aastat siin enam aktiivne olnud. Kuid küsimus - kuidas ma leian üles oma vanad teemad ja postitused? Minu profiili vaadates on näha, et ma registreerusin 2005. aastal ja tegin siis oma toonase E30 teema ka siia, aga ei suuda seda kuskilt enam leida. Üldse, vanemaid kui 2015 postitusi ja teemasid naljalt ei leia. Kas foorumi nn ajalugu on kuhugi kadunud?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tore, et meeldib 😎
Oma vanad teemad ja postitused leiad alati oma konto alt. Kui vajutad oma kasutajanimel üleval paremal ja valid "Profiil", siis tuleb ette sinu profiili leht. Foorum näitab osasid postitusi kohe profiili seinal. Kõikide nägemiseks pead vajutama nupul "Vaata minu tegevusi". Seal on sul vasaku menüü kaudu võimalik otsida kõike oma postitatud sisu.

 

Suurema pildi nägemiseks kliki pildile.

10025979_Screenshot2018-10-29at15_49_22.png.a46f76e7b4b9f1bc53305340a34dc8fd.png 1078175197_Screenshot2018-10-29at15_53_26.png.f60c81bd8daef96f538e261f6133a266.png

 

 

Kui teatud teemasid sinu profiilis näha pole, siis kahjuks on need kustutatud. Samuti 2005 aasta mõned lingid võivad viia valedele lehekülgedele. Postitused ise on küll alles selles teemas aga lihtsalt link viib valele leheküljele. Foorum on aja jooksul muutnud oma tarkvara ja kolimised ühelt teisele on sisse jätnud mõned anomaaliad.
Autoteemades kustutame teemasid tavaliselt ainult omaniku soovil. Ise me teemasid ei eemalda.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 aasta hiljem...

Kas peale viimast uuendust foorumi 'looki' e teemat/värvikombot ka muuta saab? Ennem oli M-i teema mõnusate värvidega, kuid see stock sinine ei istu üldse silmale:ipb-happy-smile:

 

Igatahes moblas ma seda kohta enam ei leia, isegi mitte 'desktop' reziimi kasutades.

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus