Hüppa postitusse

K: Väljalaske ümbertegemine


Andrus

Soovitatud postitused

Räägime siis konkreetselt 325i-st. Kas on mõtet tehase väljalaset ümber teha? Kas see annab midagi juurde või hoopiski raha raiskamine?

Ja kui tegemiseks läheb siis: kas tehase kat-id võivad jääda ja peale kat-e jämedamad torud sportpütti või hoopiski need vahelt võtta ja eest-taha kõik uus?

Ja kellel kogemusi siis mis torusi, resokaid ja pütte kasutada siis kirjutage aga. Igasugused ettepanekud teretulnud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 nädalat hiljem...

sama küsimus 318is kohta ... ma olen väga algaja asja juures nii et palun mõistvalt suhtuda ... aga plaan on sportlikumat väljalaset panna justnimelt sportliku hääle pärast mis mulle väga meeldib aga kas siis tuleb ka algusest lõpuni teha uus või piisab lõpupüti vahetamisest või kuidas sellega on ? ette tänades :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

sama küsimus 318is kohta ... ma olen väga algaja asja juures nii et palun mõistvalt suhtuda ... aga plaan on sportlikumat väljalaset panna justnimelt sportliku hääle pärast mis mulle väga meeldib aga kas siis tuleb ka algusest lõpuni teha uus või piisab lõpupüti vahetamisest või kuidas sellega on ? ette tänades :)

müriseva hääle tekistamiseks peaks lõpupütist piisama aga poole normaalsem on vaikne auto, neid lörisevaid masinaid niigi kõikjal juba

endal mul kah suht valju sumps ja imelik on õhtul hilja või hommikul vara kusagil asulas löristada

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

sama küsimus 318is kohta ... ma olen väga algaja asja juures nii et palun mõistvalt suhtuda ... aga plaan on sportlikumat väljalaset panna justnimelt sportliku hääle pärast mis mulle väga meeldib aga kas siis tuleb ka algusest lõpuni teha uus või piisab lõpupüti vahetamisest või kuidas sellega on ? ette tänades :)

hmm, nojaa, osta siis mingi 'otse-läbi' sumpa pütt taha, see annab veits madalama hääle ja natuke müra juurde. vahelt midagi ära vast küll pole mõtet võta mudu. IS on ju niigi torukolle jms juba.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

hmm, nojaa, osta siis mingi 'otse-läbi' sumpa pütt taha, see annab veits madalama hääle ja natuke müra juurde. vahelt midagi ära vast küll pole mõtet võta mudu. IS on ju niigi torukolle jms juba.

kui 320 võtta vahelt kõik ära ja lõppu panna väike pütt kas siis on väga vali hääl ja kas see midagi juurde ka annb w???

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Bmw väljalase on juba originaalis väga hea. Torukolle paigaldus ei tee halba. Kati eemaldus ei anna tavaliselt midagi juurde. Ja üldse ei ole mõtet loota mingit erilist mineku paranemist bmw'l väljalaske upgradega.

aadva!

Täiega annab! Pead rooli karestama, muidu libiseb käest ära!

Loe, mis on kirjutatud ja tee oma järeldused.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus