Hüppa postitusse

Suvine kokkutulek 11-12.07.2015 Oore puhkealal


m20b20

Soovitatud postitused

Puude, prügikottide jne eest kogutakse kohapeal raha? Kes prügikotid ära ostab? Kert :) ?

 

Kas võtan jalgpalli ka kaasa? Saab kõksida või jalkat mängida... Võrguplatsi seal vist ei ole? On kellelgi veel mingeid plaane, mida võiks teha? Teeme kellelgi mootori swapi 24h-ga? :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Samuti võiks välja jagada järgmised tiitlid: kõige madalam, kõige parema tümmiga, kõige mõnusama häälega, kõige originaali lähedasem auto, osalejate lemmik, kõige enam roostes masin. (Viimase panin sp, et saaks ka mingile auhinnale pretendeerida- tglt viimane variant nali).

Auhindadeks võiksid olla väikesed karikad koos kirjadega. Siinkohal tuleks foorumi adminitega kooskõlastada logo jne kasutus + kas rahvas oleks üldse nõus sellise kulutusega.

Teiseks variandiks on lihtsalt kleepsud ( nt kirjaga: e30 Community suvise kokkutuleku 2015 madalaim rull jne koos foorumi logoga).

See eeldaks kamba peale väikest lisakulu. Kas oleks mõeldav?

Muudetud , muutis TrvP
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Võrgu jaoks on postid aga ühe me eemaldame kuna pargime autosid. Palli võid kaasa võtta kui soovid :)

Prügikotid olemas minu poolt.

Välitelki ei teagi kas on vaja. Ilmaennustus nagu lubaks söödavat ilma :)

Ideepoolest on seal vana rehehoone ka mis on varjualuseks timmitud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi viitsib pdf formaadis kleepsud valmis treida? Sisuks: comnunity logo, ürituse nimi ja aasta nin mille eest nö esile tõstetud antud pill. Suurus kleepsul selline, et saaks nt klaasile kleepida, nt 5x 7 cm. Ma saan sõbra naise käest uurida kleepsude maksumust.

Karikate tegemine kulukam + vaja graveerida.

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ära hulluks mine :) Missivõistluste peale oleks võinud varem mõelda :D aga kui sa seda tahad läbi viia, siis aga palun :) Kõrguse mõõtmine raskendatud kuna kruus/muruplats seal ainult. Kellelgil küsimusi on siis +358 4O7 O77 838 Ma helistan ise tagasi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei soovi nö missivõistlusi korraldada :D Mõtlesin, et siis saab autosid lähemalt uurida jne. Ses suhtes, et ma osalen üritusel esimest korda ning olen nö rookie. Kui need variandid, mis pakkusin, ei sobi, siis arusaadav :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus