Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
kristjankm

o: 324d sidurikomplekti

Soovitatud postitused

Ostan 324d 87a ühemassilise hoorattaga sidurikomplekti kuna kahemassiline omadega õhtal.

Tel 555 46 505

Muudetud , muutis kristjankm

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ühemassilisega võib juhtuda et käigukast hakkab tühikäigul häält tegema. Sellist häält nagu oleks survelaager tuksis. Ma asendan mingi aeg ühemassilise tagasi kahemassilise vastu

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kahemassilisi hoorattaid võib kilodekaupa kokkuosta,ilmselgelt kolisevad või hakkavad kolisema kõik juhul kui uut ei osta.

antud juhul sobib sinna ka m20 komplekt?

palun parandage kui ma eksin.

Muudetud , muutis sass

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ei sobi sinna miskit, peale öige asja. Kui keegi viitsib anduri tiftid täpselt sisse puurida, siis füüsilises möttes saaks panna, aga ega ilmaasjata pole sinna rasket kobakat originaalis pandud, sellest pajatavad raamatud ja Hautz ka ülevalpool.

Mis uut puudutab, siis krooniajal oli näiteks td kahemassilise letihind 10 000eek, hetke hindadega kursis pole.Diislil on oma hooratas, turbodiisli omal on topelt augud olemas ja vöimalus seda ka tava diislile panna, nii selgus eile.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul pakkuda 324D komplekt nii hooratas kuu siduri sarja saax nii 75-kui huvi hel 58255612 mul mootor hetkel karaasis võtan maha ja saaan ennem pildi ja siis komplekti järgi kui sobib.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus