Hüppa postitusse
  • 0

Tahhokas mängib lolli.


///Mario

Küsimus

Aga kiire küssa tegelt elektri kala kohta. Et mul tahokas ja tujurikkuja ei tööta + veel need rohelised ja tulukesed põlevad nii kuidas ise tahavad.

tahokaga on selline nali, et kui panen kõik asjad voolu tarbima palju ehk täis tuled peale, salongi vent põhja jne ja kui veel muusika käib väga valjult siis hakkab tahokas hüppama :S millest selline jama. tavaliselt ka niisama ringi sõites ja muusikat valjult kuuldes hakkab sedasi naljatama.

Rongi piirde taga oodates tegin väikse video ka kuidas hakkab tahhokas hüppama valju muusika ajal.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 12 vastust

Soovitatud postitused

  • 0
sul ju seierid tantsivad muusika järgi ;)

edit:

loo nime võiksid ka anda ja küsiks lisaks, et kas jamavad ka siis kui muusika ei mängi?

siis seisab kõik nullis.

Aint siis korraks liigutavad kui midagi järgi panen, ehk näiteks sõidu ajal lisan kaugtuled siis korraks võpatab ja kukub nulli tagasi.

Või hommikul kui käima panen siis korraks tõuseb ja siis viskab mingi üle nr3 ja kukub nulli.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Temal on viga 100% kelladeplokis !!!

Me panime minu 318i touringu kellad prooviks Mario auto peale ja kõik toimis.

Karta on, et tema auto kelladeplokis on need patareid surnud täielikult.

Eks ta ise teab, kas vahetab kelladeploki välja, või need patareid seal. :wink:

Igatahes, minu auto kelladeplokiga töötas tal kõik, mis peab töötama !!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mul ka nüüd jama näidikutega. Nädal tagasi hakkas pikal maanteesõidul tahokas ja veetemp seier hüppama nii kuidas tahtis. Inspektion ka vilgub samas taktis. Eile nüüd isegi korraks sõiduajal kukkus spidokaseier nulli ja siis hakkas õnneks kohe tööle uuesti.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus