Hüppa postitusse

299TFC ümber registreerimata!


Eff

Soovitatud postitused

Registreerimismärk 299TFC Mark BMW Mudel, modifikatsioon 316IT Värvus LILLA Ehitusaasta 1993 Kategooria M1 Kere tüüp UNIVERSAAL Mootori tüüp BENSIIN_KATALYSAATOR Mootori maht 1596 Mootori võimsus 73

 

Käesolev sõiduk on müügilepingu alusel 9. november 2013a. omanikku vahetanud, kuid endiselt maanteeametis ümber registreerimata.

Kes teab või omab infot antud sõiduki või isiku kohta, kelle valduses antud sõiduk hetkel on, saab keegi teda teavitada või näeb ta ise seda üleskutset.

 

PALUKS ANTUD SÕIDUK LÕPUKS ÜMBER REGISTREERIDA!!!

post-2430-0-32109400-1422363648_thumb.jp

 

LÄHIAJAL VÕETAKSE SÕIDUK ARVELT MAHA!!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lihtsalt huvi pärast, nüüd ei tohiks selle masinaga enam liigelda teoreetiliselt jah?

Hetkel masina omanik sellest ju midagi ei tea. Kuidas ta sellest üldse teada saab, alles siis kui läheb ülevaatust tegema või kindlustust? Või alles siis kui proovib autot edasi müüa? Kas politsei tee peal kontrollib arvelolekut, kui kindlustus ja ülevaatus kehtivad? Või selline kustutamine tühistab ka kohe ülevaatuse ja kindlustuse?

Ei ole selle autoga seotud aga hakkas selline asi lihtsalt huvitama.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lihtsalt huvi pärast, nüüd ei tohiks selle masinaga enam liigelda teoreetiliselt jah?

Hetkel masina omanik sellest ju midagi ei tea. Kuidas ta sellest üldse teada saab, alles siis kui läheb ülevaatust tegema või kindlustust? Või alles siis kui proovib autot edasi müüa? Kas politsei tee peal kontrollib arvelolekut, kui kindlustus ja ülevaatus kehtivad? Või selline kustutamine tühistab ka kohe ülevaatuse ja kindlustuse?

Ei ole selle autoga seotud aga hakkas selline asi lihtsalt huvitama.

Liigelda selle autoga ei tohi (mis siis et kindlustus ja üv kehtivad). Teada saab sellest politsei onult või siis jah kui läheb ülevaatust tegema või kindlustust või kui läheb autot müüma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Polnud sellel autol ei kindlustust, ega ülevaatust. Ilmselt seisab kuskil või on osadeks lammutatud. Aga kas seadus mitte ei näe ette, et auto tuleb ostu-müügi lepinguga ostes mingi kindla aja jooksul ümber kirjutada?

Oma lollus, kui pole ümber kirjutatud ja nüüd nö politseionud trahvi peaksid tegema (üldistavalt).

Ja nüüd isegi siis, kui auto on registrist kustutatud ajutiselt, saab selle müügilepingu alusel ümber kirjutada ilma probleemideta.

Niiet, tore oleks, kui see masin mu ema nimelt oleks kadunud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Seda kas auto on õigeaegselt ümber kirjutatud või mitte niikuinii keegi ei kontrolli. Politsei saab trahvi teha kui dokumendid pole õigeaegselt vormistatud aga ma pole kuulnud, et keegi kunagi selle eest veel trahvi oleks saanud..

 

Õige lahendus oleks maanteametisse kiri saata ja kaasa panna skännitud ostu-müügi leping. Kui auto juba varuosadeks lammutatud siis vaevalt, et keegi seda ümber kirjutama hakkab ja jääb ikkagi su ema nimele edasi.

Tulevikus võib sul see OM leping juba kadunud olla ja katsu sa siis tõestada, et auto müüdud on. Või potsatab kohustusliku liikluskindlustuse arve mõnel päeval postkasti ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellistel juhutudel olen läinud mnt büroose ostumüügi lepinguga ja teinud võõrandamis avalduse,see seob otseselt selle sõiduki uue omanikuga.

Et vältida edaspidi sellised probleeme olen üritanud alati mnt büroos ära käia koos ostjaga.

 

Mul on mingi mälestus et  kasutaja siimu pakkus antud isendit kunagi varuosadeks,kuid ma võin ka eksida.

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Auto on ju arvelt maas kindlustust ka pole keegi ei liigu sellega ja su emal ei lähe ka kindlustus kallimaks kui uue ostab. Kui autoga pole liigeldud 2 a.siis on ta ju nüüd arvelt maas.Pole kellelgi prob. Kui uus omanik tahab liigelda siis ta pea selle nagunii oma nimele tegema ja arvele võtma.THÜ ta muidu läbi ei sa ju.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus