Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Henrik

O:kellel pakkuda lõikamiseks pagasiruumi ääreplekki?

Soovitatud postitused

Ei tea, kas kellelgi ülearu korralikku varianti leidub, aga oleks vaja enda E30'le uut pagasiruumi äärt(plekist äär, mille keskel asetseb lukusüsteemi osa, mille sisse luuk kinni vajutada). Plekk asub muidu plastkatte all, aga leidsin netist ühe katteta pildi ja märkisin ära, mis detaili endale lõigata sooviks:

post-292-0-54229400-1420421845_thumb.jpg

Kel korralik, mitte läbiroostetanud tükk lõikamiseks üle, võib hinnasoovist ja muust märku anda foorumis või helistada mulle 59004774 ;) . Asun Tallinnas.

Muudetud , muutis Henrik

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Vist sisaldab, aga ei näinud mõtet esialgu. Ei raatsi raha kulutada nii palju, kui otsene vajadus puudub, sest ülejäänud osa kannatab kriitikat :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ma võin b-osal alumise osa ära osta, mis alles jääb :)

Samas vaatasin mul kannatab ühe kere küljest ulle vajalik tükk lõigata. PS!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus