Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
R4in4R93

O: e30 facelifti kütusepumba rakis (kütusepumba kinnitus)

Soovitatud postitused

post-2538-0-09801900-1424276212_thumb.jp  Pilt ka sellest mida on vaja. ( metallist osa) 

Võiks asuda tallinna lähistel. 

Tallinn/Laagri 

Tel: 58250590 

Muudetud , muutis R4in4R93

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Valgamaal 2 rakist olemas ilma tasemeandurita ja tagasivoolu otsata ( osadel on ka tagasivool sama kronsa küljes, osadel mitte). Juhul kui mujalt ei leia, saan ka postiga saata.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

see tagasivool oleneb paagist 55l on tagasivooluga, 63l ilma. mul ka valgamaal pakkuda.

• Meeldib 1

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Huvitav: Mul oli Touring 63l paagiga ja minu mäletamist mööda oli tagasivoolu ots olemas....Aga ma võin ka eksida: võibolla ajan oma volksukärakaga segamini, millel hiljuti pumpa vahetasin :D  :D  Homme uurin järele, kui valgeks läheb. Teemaalgataja võiks  teada anda, kumba varianti tal vaja. Mul peaks kah olemas olema ja saan ka postiga saata. Olemas ka tasemeandur soovi korral. Samuti on mul sinna külge aretatud mingi teise masina pump, millega sai veel augustis/septembris masin käima aetud. Homme püüan panna  pildi siia...

Muudetud , muutis madka007

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Siis on vahetatud , 63 paagil on tagasivool juhipool paagi küljes ja kütuse transport ühest paagipoolest teise sõltub juba tagasivoolust :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Jaah!

Eix-il täiesti õigus: on ka mul ilma tagasivoolu otsata. Mälu vedas alt:ajukärbumine vist :( Tegin siis mõne pildi koos selle isearetatud pumbaga:

post-293-0-43379300-1424331464_thumb.jpgpost-293-0-08564400-1424331530_thumb.jpgpost-293-0-69316600-1424331602_thumb.jpgpost-293-0-02145200-1424331673_thumb.jpgpost-293-0-83359900-1424331749_thumb.jpg

Asjandus küll veidi roostene, kuid tundus olevat terve.Tihend on vist kusagile uttu tõmmanud. Pumba juurde minevad juhtmed vaja arvatavasti panna uued, kuna teist pumpa aretades said läbi lõigatud.......

Aga asi siis selline: kui lähemalt/soodsamalt ei saa, siis:

Raam koos saatmisega pakiautomaati 10 Euroraha. Ning +5-e eest võin soovi korral jujurde lisada pildil oleva tasemeanduri ning küljes oleva pumba. Nagu öeldud, siis septembris läks masin selle kooslusega käima :D

Kui õieti mäletan, oleme teemaalgatajaga juba äri ajanud: saatsin talle sügisel stangeamordi ja veokonksu. Tookord laabus kõik hästi vist?

Ps. või siis 58704902

Muudetud , muutis madka007

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus