Hüppa postitusse

Remont Ja Värvitööd Raadi Autoturu Läheduses


Nurgatagune

Soovitatud postitused

Alustasime väikekstviisi uue sõbraliku remondi ja värvimise kohaga ,mida nimetame ise ''nurgataguseks'' garaaziks.

Miks nurgataguseks? Aga sellepärast ,et suhteliselt nurga taha jääb. Küll aga võite kindlad olla ,et me ei tegele sellega millega tavaliselt ''nurgatagustes'' garazides tegutsetakse ,ehk siis võõraste autode lammutamine ja jupitamine, vaid meie üritame neid vähe korralikumaks ja ilusamaks teie rõõmuks muuta.

Hetkel pakuks teile järgmisi teenuseid.

Õlivahetus - Saame hakkama ,kuid õli peab endal olema ,samuti filter. 5.- ja tehtud.

Veermikutööd (Amordid ,vedrud ,puksid jne) - Saab tehtud. Hinnad jäävad sõbrahinna piiridesse.

Muud remonditööd (Kapotialune ,põhjaalune ,sisselase ,väljalase ,summuti ja kõik muu) - Teeme ära. Elektrit eriti ei puutu.

Keretööd (detailide vahetus ,sirgendamine ,uue pleki lisamine jne) - Teeme nüüdsest seda ka ,korralik keevitus olemas ja keevitamise kogemusi juba omajagu..

Värvitööd (Ehk siis kõik mis mõeldud värvimiseks) - Teeme.

Värvitöid võib pakkuda igasuguseid ,alates 1 detailist kuni terve autoni. Hind on nö super, kuna meil puudub kamber kui selline ning värvitööd teen tolmuvabaks eraldatud pinnal. Küll võtavad aga kambri puudumise tõttu kõik tööd tiba kauem aega ,kuna kuivamiseks läheb kauem aega. Kvaliteet ei sõltu kambri olemasolust vaid eeltööst ja püssi käsitlemisest!!

Poleertööd - Hetkel ei paku. Poleerib paremaks vaid oma värvimisi.

Samas pakume ka varjanti ,et tuled ja remondid oma autot ise ,kui on selleks soovi ja

pole endal kohta kus teha.

NB: Tööd teeme hetkel põhitööst vabal ajal, infot saab helistades.

Kontaktid:

Tel: 53510151

Meil: Nurgatagune@hot.ee

Või siis PM

Lisan ka 2 kaardi moodi pilti ,et kuidas meie juurde saab ja sealt pärast hea ära oleks minna:

garagemap2.jpg

garagemap1.jpg

Muudetud , muutis Nurgatagune
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Update.

Sai esimene edukas värvitöö tehtud.

Antud autol sai eemaldatud rooste kõigilt neljalt ukselt ,keeviatud üks tagumine tiib ,kuna rooste oli läbi närinud

ja kinni keevitasime ka tagumisel juhipoolsel tiival klendi soovil antenni augu.

Ehk siis värvitud kõik 4 ust, tagaluuk+tiib tagumised tiivad ja luugialune osa.

picture009gg.jpg

22102011036.jpg

Kahjuks rohkem pilte hetkel pole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

Väike uuendus siis piltide näol. Valmis sai vaikselt pool aastat nokitud üks omade auto.

Tehtud sai kõvasti keretöid ,ehk siis nina oli vähe kõver ,roostet oli omajagu ja üle terve kere lakk ja kohati ka selle alusvärv narmendas, mõlkidest rääkimatta.

Tehtud nii väljast kui seest ning tegemise ajaks võtsime auto suht algosadeks, et kõik kohad uue värvkatte alla korralikult saaks.

Selle auto näol võin ka välja tuua vastuse põhilisele küsimusele ,et palju siis selline tegemine maksab. Hetkel pakun siis sellist üleni tegemist alates 700.-st.

Selline hind on põhimõtteliselt alla poole sellest mis suuremates firmades küsitakse!!

Aga pildid siis ka ,et milline oli enne ja nüüd. Päris 100% valmis ei saa küll nimetada ,kuna vaja veel üks liist külge panna ja udutuled jne ,aga saab aimu igatahes.

Enne:

p7280027.jpg

p7290006.jpg

p8160009.jpg

p8160006y.jpg

Ja nüüd:

p1280019r.jpg

p1280017z.jpg

p1280016f.jpg

Pole küll kõige paremad pildid ,aga kahjuks paremaid ei võimalda teha oma seebikarbiga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Sõitsin ükspäev autoga mööda pärna tänavat ja nägin seda värskelt maalitud autot laivis...

Sellise kvaliteediga töö eest ei maksaks ma sentigi...terve auto on mõlke ja mõlgikesi täis, ning kogu auto värvkate on "apelisini" koore taolise struktuuriga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Õige ta on ,mina ka ei maksaks ,aga näed ometigi on inimesi kes saavad aru asjadest.

Ning selgituseks siis, leian et on vaja. Kuna eetöö on omaniku enda tehtud ,siis on ju loogiline et on mõlgikesi siin seal ,esimest korda tegi siiski jah. Ning tõesti jah ,auto on poleerimatta ,peale värvimist läks kokku kohe kuna liikuda on inimesel vaja..

Paar soovitust sulle aga. Tule esiteks ja vaata mu viimaseid töid ,tglt krt mis ,teen suisa makro pilte sulle siia paar tk.

Ning tule ja sõida sellest autost paari kuu pärast mööda ,siis kui lõpuni on asi viidud.

Tegelikuses aru ma ei saa ,see on juba krt teine foorum kus sa jama ajama lähed.

Kas isiklikult olen midagi sulle teinud või mis? Või kõik sellepärast ,et oma krdi audile ei saanud sellist hinda nagu tahtnud oleksid ,ehk siis kujutasid ette et saad tasuta asju tehtud tänapäeval.

Et nagu chill out, ma ei saa aru milles su case seisneb...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei ,õnneks mitte ,klientide tööd teen siiski ise.

On ka muidugi olnud selliseid varjante kus klient toob auto millel juba ise eeltööd tehtud ,nii et ainult tuiska ja üldjoones eks siis juhtubki selliseid apsakaid ikka neil, aga ise ollakse rahul oma autodega niiet noh jah.

Valulävi on konkreetse isiku vastu nõrk ,kuna ma ei ole talle mitte midagi teinud ,ei tööd ega verbaalselt ega midagi kuid see juba teine foorum kus ilma mingi põhjuseta mingit jama ajab ,nägu järelikult ei meeldinud on minu järeldus. Ning sry ma olen noor ,aga siiski ma olen juba 10a seda ametit praktiseerinud nii töölisena kui ka nüüd ettevõtjana ning kuidagi ei lähe selline teema mulle peale. Aga ok ,ma loodan ,et siiski tuleb mõni e30 klubilane ühelpäeval ka teie hulgast ,kes saab vastupidist tõestada ning nüüd vast OT'st piisab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

p2120031.jpg

p2120030.jpg

p2120029.jpg

Ehk siis midagi sellist? Vahest on tööjuures igav (põhitöö on valvur) ,siis võtan selliseid väiksemaid juppe kaasa millele lõppviimistlus anda. Konkreetne jupp on e36 touringu küljest ja värviks Avus blau ,eelnevalt üleni krunditud, oli täkkeid jne täis.

Suuremate detailidega teen sama tööd. Kahju ainult et korraliku peegel kaamerat endal pole ,saaks veel detailsemad pildid.

EDIT: A ja konkreetne detail on saanud vaid süva poleeri ,kõrgläikega veel üle käimata ,unustasin maha ja vaha ka peale kandmata.

Muudetud , muutis Nurgatagune
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Uudised...

Asjalood on sealmaal ,et enam ei jõua kohe mitte ise kõike üksi ära teha ning otsiks mõnda noort hakkajat õpihimulist endale vahest appi. Töid pole hetkel küll vägapalju ,sellesuhtes et ei saa garanteerida hetkel täiskohaga 9-5 tööd ,aga lisaraha võimalik siiski teenida ja kui pole eriliselt varem asjaga kokku puutund ,siis õpid nt kasvõi oma autol ise keretöid tegema. Lisaks on koht selliseljuhul kus oma autot remontida jne ,kui töö tehtud ja koht vaba.

Palga nr kui sellist ei ole mõtet hakata jaurama, sest nagu öeldud, see ei ole hetkel täiskoha pakkumine. Täpsemalt räägin inimesega juba silmast silma.

Huvikorral siis tel 53510151 või meil nurgatagune@hot.ee ja vaatame mis ja kuidas.

NB! Igasugu targutajatel ,kes harjunud a'la über palka saama vms ja on ennastäis igatepidi palun enda ja minu aega üldse mitte raisata.

Pakkumine kehtib siiski inimesele ,kes asjast huvi ka tunneb!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus