Hüppa postitusse

Maanteeameti toimingud


tns1

Soovitatud postitused

Tervist,

 

Tõenäoliselt juba arutatud küsimus:

 

316 e30, vahel m20. Kas saan ARK-i minna ja ilma erilise bürokraatiata talle uue ja "õige" mootori passi? Ees suured püstakud ja taga kestastega sild ka, kui see muudab midagi. Regada tahan, kuna tahan ka turvakaare legaalseks saada. Selle päringu kohta teen ka copy-paste mulle saadetud vastuse kohta maanteeameti spetsialistidelt, äkki teistelgi kasu. (mootori kohta meili ei saada, et mitte päris idioot neile tunduda :D)

 

Turvapuurist otseselt tehnonõuetes juttu ei ole, kuid oleme praktikas lubanud ohutuskaart, kui on täidetud järgmised tingimused:

 

— esiistmete taga;

— eemaldada tagaistmed ja tagumised turvarihmad;

— püsiv paigaldus;

— ei tohi mõjutada mingil viisil reisijate salongi üldist funktsionaalsust (ümarusraadiused);

— ei tohi paikneda pea liikumispiirkonnas.

 

Lisaks on lubatud paigaldada 6-punkti vööid.:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

United Motorsi digiallkirjaga tõend peab olema: "E36 325 on meie mudelivalikus olemas. See baseerub samal kerel, ainult kõvasti võimsam kui 316i" :D

Nali naljaks, kunagi viisin ühele Norra tuttavale Golf VR6 ja kui tahtis seda seal arvele võtta, siis pidi VW esindusest tõendi võtma, et VW üldse sellise mootoriga autot on teinud :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

kui ma oma 318t käisin ettenäitamas-2,5 TDSi mootor kapotti all-siis vaadati ainult kapotti alla ja kõik.Kuigi mul on ka jämedad püstakud ja taga kettad.

Eelmine omanik väidetavalt oli parajalt jauranud et ümberehitusluba saada-ja heitgaasi paberit TÜV punktist oli vaja.

Kuna sul e30 oma mootor siis võibolla piisab heitgaasi näitudest ja ettenäitamisest.

Muudetud , muutis valgma
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus