Hüppa postitusse

Keegi 2015 suvise kokkusaamise organiseerib?


Baur TC

Soovitatud postitused

Põhimõttelised on praegu õige hetk käes, et igaüks loeb seda 2014 teema uuesti läbi - ja teeb väikselt oma järeldused.

 

Minu arvamused ja ettepanekud on ikka veel jõus, miks ma pean neid ka eriti muutma? Lisaks tahan mainida, et EKBK ei ole veel plaanid teinud - võibolla leiame sealt

kaaskorraldamist või ühist keel? Või pöördume Lätlaste poolt? Läti E30 kogudus on päris korralik välja arendatud, miks mitte nendega kuskil Põhja-Lätis või Lõuna-Eestis midagi koos korraldada?

  • Meeldib 7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Põhimõttelised on praegu õige hetk käes, et igaüks loeb seda 2014 teema uuesti läbi - ja teeb väikselt oma järeldused.

 

Minu arvamused ja ettepanekud on ikka veel jõus, miks ma pean neid ka eriti muutma? Lisaks tahan mainida, et EKBK ei ole veel plaanid teinud - võibolla leiame sealt

kaaskorraldamist või ühist keel? Või pöördume Lätlaste poolt? Läti E30 kogudus on päris korralik välja arendatud, miks mitte nendega kuskil Põhja-Lätis või Lõuna-Eestis midagi koos korraldada?

Ma oleks vist isegi selle lätlaste idee poolt. Saaks omajagu neid e30neid kokku. Sellisel juhul tuleks ehk juba ka infot Läti e30 kogukonnale teada anda ja varakult :) Kes sellega tegeleb? 

Ma kohana pakuks välja Pärnumaa, kuid kus täpsemalt ei oska öelda. Näiteks võtta Ikla, siis Riiast Iklani on 120km ja umbes 190km Tartust/Tallinnast. 

 

Muudetud , muutis karlk
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Pakkusin ka eelmine aasta välja, et teha Tartumaal. Elva kandis saaks panna maha korraliku orienteerumise raja. Sain aru et kodanikke väga kruusateed ei huvita ja need saaks kõik välja jätta. Ööbimisega on mitu varianti. Näiteks Tartumaa tervisespordikeskuses saab ööbida nii telkides kui kämpades. sõltuvalt inimeste soovidest ja rahakotist. www.tervisesport.ee. Täitsa tasuta oleks Trepimäe puhkeala - seal on suur varjualune ning peaks piisavalt ruumi olema ka autodele ning telkidele. http://www.vortsjarv.ee/vortsjarve-varavad/vehendi-puhkeala. Kultuurisele poole pealt saaks minna Eesti lennundusmuuseumi. 
Sain eelmise aasta postitutest aru et inimesi huvitab ikkagi kiirus. Peale Reinsalu krossiraja ma sellist kohta väga ei tea aga madalatele ja läikivatele autodele see ei sobi. Mine tea kas Raadil saaks kiirendada ? Äkki keegi oskab selle kohta midagi öelda.

 

Igaljuhul on see mõte ja ettepanek. 

Muudetud , muutis Simmo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Erinevaid autospordi üritusi toimub ma arvan küll, katsuks siit mõnele kasvõi kambaga kohale minna. Näiteks kevadine EKBK rajapäev kasvõi

 

Kokkutuleku korraldamise kohapealt võiks vast selle teema pealt maha rahuneda veidi, sest eelmine aasta oli näha, et kiirendajaid-rallijaid nagu väga pole. Loogiliselt võttes ei taha ise ka kodust mingi 250km kaugusel kila-kola täis autot peenestama hakata.

 

Peaasi et midagi toimuks ikkagi, seetõttu vast ei tasu väga kriitilised olla ükskõik mis pakkumiste peale.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vehnedi näite kohta võin öelda, et pidasin seal eelmine aasta juubelit ja olin seal terve nädalavahetus. Üksi kohalik ei tulnud tüli norima. Võib-olla asi ka selles et tean väga paljusid kohalikke. Ju siis enamustele võõrastele pakkusin pitsi ja mindi viisakalt järgmisesse kohta.

Tervisespordikeskuses on lugu see, et järv on sealt mingi 700 m kaugusel äkki. Sinna on tehtnud nüüd korralik purre ja saab ilusti ujumas käima.  

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kirveks läheb see üritus ekbk-s , kaks sotti tuleb hind kahele , kaheks päevaks .

Magan puu all telgis ( 0-eur / ei ole võimalik) , pilet üritusele va klubi liige on 40 .- ( per kärss 1-päev) . Ainuüksi 40 .- millegi eest on juba palju   :D

Suvel peaks ikka olema ilus loodus , palju muru ja mõni veekogu + palju kärssavat liha ja külma õlut .

Spaas on paras talvel ...laiaks istuda .

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus