Hüppa postitusse

K: Kes võtaks ette veidi keevitustööd?


m20b20

Soovitatud postitused

Tere.

Ei osanud teemat mujale teha, aga küsimus järgmine:

Kes oleks nõus tegema mu 2 autol keevitustöid.

Opel Vectra 93 a. mõlemad tagumised tiivakaared, karbid ja 2 väikest auku põhjas(uued karbid-kaared toon ise).

Cabriol paar pisemat kahjustust põhjas ja roostetõrje.

Ise tegemiseks kahjuks pole üldse aega.

Ennast võib välja pakkuda 55 983 010 või PS.

Tsekke ei taha ja ulme hinda ei taha ka maksta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Minu auto nüüd siis Hiiumaalt tagasi :D

Küljekarbid vahetatud, tagaluuk korda tehtud, esipõll värvitud, esitala korrastatud ja nipet näpet igaltpoolt veel tehtud. Mina olen töö kvaliteediga rahul :)

Ärge kartke Hiiumaale autot viia, praami pilet autole koos juhiga on 10 euri ja pärast jala tagasi on 2,5 euri. Nii, et pole midagi ulme kallis 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

ega luuk ja mu jama ei anna veel aimdust ülejäänud autost.

mina tegin enda masinl ka luugi ja muud jamad korda,kusjuures luuk oli ikka tõsiselt mäda,kuid pöhja pole tänase päevani keegi veel näpuotsaga puutunud.

täna veel auto alla käies imestasin,et ikka veel põhjal originaalmastiks ja värv peal.pole ühtegi mölkigi.bensiinipaak vaid lekib,kui üle 25l sisse panna.

uksed olid mul ka suht nirus seisus.need ostsin täiesti korralikud kasutatud uued.

ise vahetasin enda autol natuke suurema jupi luugilt ära.ja asemele läks tsingitud plekist uus detail.

selline

http://www.upload.ee...e/874063/81.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ega luuk ja mu jama ei anna veel aimdust ülejäänud autost.

mina tegin enda masinl ka luugi ja muud jamad korda,kusjuures luuk oli ikka tõsiselt mäda,kuid pöhja pole tänase päevani keegi veel näpuotsaga puutunud.

täna veel auto alla käies imestasin,et ikka veel põhjal originaalmastiks ja värv peal.pole ühtegi mölkigi.bensiinipaak vaid lekib,kui üle 25l sisse panna.

uksed olid mul ka suht nirus seisus.need ostsin täiesti korralikud kasutatud uued.

ise vahetasin enda autol natuke suurema jupi luugilt ära.ja asemele läks tsingitud plekist uus detail.

selline

81.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...

nagu näha pildi pealt siis tegu järgmise mehega kes punkti kaupa keevitab edu! rooste puhul :D

ei oska õelda!tänaseks kaks aastat möödas ja rullil pole üheski keevituskohas roostet veen näha.eks õiget keemiat tuleb ka kasutada.mitte aerosoolist keevitusele otse krunti lasta.eks karbid ja muu põhja osad tuleb kindlasti täiskeevitusega teha,kuid ei näe põhjust sellistel kohtades mis otseselt veega kokku ei puutu.ilma asjata kuumutad veel alles jäänud tsinki.samas ega ka tehas ju lauskeevitust ei tee.samamoodi punktkeevitust.minu teada on kõige tähtsam serv servaga kokku ajada,mitte ülekattega.siis on jah aasta pärast samasugune kui enne,kui mitte hullem.

aga las iga mees jääb ikka oma tehnika juurde.tegelikult hakkab nagunii iga keevitatud koht mingi aja pärast roostetama.need keevituskohad tuleks tegelikult üle joota.isegi mõtlesin endale selle tarvis mõned riistad soetada.

edu kõikidele keremeistritele.!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 9 kuud hiljem...

Otsiks ka keevitajat, kupee tagumine sisemine koobas vaja vahetada( uus kasutatud tükk olemas), 1 küljekarpi natuke korrastada ja teine küljekarp vahetada+ vahelehte natuke korrastada.

telefon 530652kolmviis või ps või kazhmir@hot.ee hea oleks kui harjumaal aga kuulan ka kaugemaid pakkumisi!

Terv,

K

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus