Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    O: M-tehnik vedrud

    Aga telli need ?
  2. Mis aasta käigu autoga tegu millele turvavöösid vaja.
  3. hiis

    O: sedaani uksepolstreid

    Ma pean need üle vaatama , seisavad juba aastaid .
  4. hiis

    O: sedaani uksepolstreid

    Mul ka pakkuda tumedamaid toone .
  5. hiis

    Ostan rooli.

    Ostan rooli millel on korralik Bmw märk ja suunatuleplastik. Võin ka eraldi osta .Otsest rooli vajadust pole aga ehk kellelgi vedeleb kasutult katkine või lahtise kummiga . Nr 3 ja 4 tel. 54510357
  6. Saad sa tule pistikust pilti teha ?
  7. hiis

    M: Mõned jupid

    Tel sa küll ei vasta !
  8. hiis

    M:Coilid

    Saan ma õieti aru et võtad org. 51mm püstakul amordi korgi ära ja keerad selle asemele ? Või on ikka mingit keevituse nussi teha .
  9. hiis

    O:Typ188 LSD

    On pakkuda?
  10. Õõts on olemas ! Liistusi otsin endiselt.
  11. hiis

    Pakkuda mõned vidinad

    Kas käsika ümbrune plastik alles ja korralik ja mis hind?
  12. Abs valmidusega tagumise juhipoolse suure laagriga õõtsa ja shadowline 4ukselise ukse liiste korralike. Tel.54510357
  13. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Eixx see on see 323 we?
  14. hiis

    E30 kere remont

    Sa ei tee siis enam Eix ise?
  15. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Hm pole ju raske leida mis autole need läksid. 325i all on ja sõidan vahest normaalselt ja vahest ikka ka,kiirelt mingit ringrada ma temaga just ei sõida . Otsisin pilti kus nad karbis olid aga ei leidnud enam. Kui õieli mäletan oli tegu nende GSP võllidega .Varsti pea 2a.all olnud . Ma eisaanud ka miski pärast aeromootorsi lehte lahti ei tea kas äri on läbi juba neil. Aga alasi lehel on igasugu variante müüa isegi SKF omad mis maksavad 260 kuni 358 tk.vist oli. Ma ei viitsinud enam nende vanadega jamada . Peaks isegi olema 1 kerge loksuga kuskil ja teisi millel otsad on lahti vôetud . Mis varsti metalli ehk rändavad.https://alvadi.ee/kataloog/varuosa/14386083/10713
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    On olemas ju B osa jämeda võllid mina ostsin ja siiani on ilusti vastu pidanud . Ostsin aeromootorsist.
  17. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Palun 54510357 aga see peaks mul.ka allkirjas näha olema !
  18. hiis

    E30 pildid internetist.

    Tiib on küll nagu lennuki oma!
  19. Mōtlen et päris kuulukas ōppilasele vōi noorele Ennastki paneb küll mōtlema et mōnusat raha lendab lihtsalt. Vōibolla ma olen liiga palju uute ja säästlikumate autodega ära harjunud . Ta tahab ju igapäeva sōidukiks .
  20. Ja selliste küttuse hindade juures on päris kuulukas ikka 2,5 lasta ,korraliku rahakotti nõuab. Pole just kõige säästlikum mootor.
  21. hiis

    M:sedaani mustad uksepolstrid

    Tagumised veel aga esimesed võid küll prügikasti visata nendega võib keegi ehk rallit sõita ainult .
  22. No kas läheb tegemiseks ???
  23. Miks sa siis uusi b varuosana tuld ei osta ,need on odavamad kõvasti kui startecid!
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus