Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Postitused, mis hiis postitas

  1. Ostan rooli millel on korralik Bmw  märk ja suunatuleplastik. Võin ka eraldi osta .Otsest rooli vajadust pole aga ehk kellelgi vedeleb kasutult katkine või lahtise kummiga . Nr 3 ja 4  tel. 54510357

    Screenshot_20230529_132603_Samsung Internet.jpg

  2. 19 tundi tagasi, Fox ütles:

     

    Küsiks üle, mis mootoriga rulliga tegemist ja mis tootja osa? Ja kõige olulisem küsimus, millist kasutust auto saab? :D 

     

    Mul omal kogemus B-osa võllidega puudub, siinsamas teemas umbes 3 lk tagasi on aga arutelu, kuidas kõige etem b-osa võll on ka kehvem kui kasutatud originaalid.

    Olen kuulnud veel mingit saunanaiste juttu, et e30 võlli otsi annab vahetada e39 omade vastu, on sellel jutul tõepõhja all?

    Hm pole ju raske leida mis autole need läksid. 325i all on ja sõidan vahest normaalselt ja vahest ikka ka,kiirelt :winking-face:mingit ringrada ma temaga just ei sõida . Otsisin pilti kus nad karbis olid aga ei leidnud enam.   Kui õieli mäletan oli tegu nende GSP  võllidega .Varsti pea 2a.all olnud . Ma eisaanud ka miski pärast aeromootorsi lehte lahti ei tea kas äri on läbi juba neil. Aga alasi lehel on igasugu variante müüa isegi SKF omad mis maksavad 260 kuni 358 tk.vist oli. Ma ei viitsinud enam nende vanadega jamada . Peaks isegi olema 1 kerge loksuga kuskil ja  teisi millel otsad on lahti vôetud . Mis varsti metalli ehk rändavad.https://alvadi.ee/kataloog/varuosa/14386083/10713

  3. 12. syyskuuta 2019 kell 14:59, Fox ütles:

    Tuleks selle paljuräägitud pooltelgede teema juurde tagasi.

     

    Logistasin nädalavahetusel murelikult enda sõiduki poolteljed üle ja tõdesin, et lõtk täitsa tuntav.  Kuskilt kvaliteetseid jämedamaid pooltelgesid peale ei paista tulevat ja isegi lõtkuga pooltelgesid müüakse juba 50+ euri tükist :O  On kellegil mingi "plaan B" ka olemas, või sõidame kõik nii kaua kui originaaltükke jätkub, ning siis rakendame hobuse E30 ette? :D

     

    Mis seal pooltelje juures nõrgim lüli on, mis harilikult järgi annab? võll ise pooleks või laguneb ots ära? Taastada ei anna kuidagi?

    On olemas ju B osa jämeda võllid mina ostsin ja siiani on ilusti vastu pidanud . Ostsin aeromootorsist.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus