Hüppa postitusse

ranzzz

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    456
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

ranzzz päevavõit oli viimati 9. veebruar 2014

ranzzz sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja ranzzz saavutused

Tõusev täht

Tõusev täht (9/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

13

Reputatsioon

  1. 3 klaasi tihenditega 80.- Asukoht laagri/Tln 56 992 445
  2. See peaks sobima fl mudelile ja olema 1 tükis. Äkki kellegil on vedelema jäänud. Ranno 56992445
  3. Müüa siis kogu jooks ülaltoodud rehve. Sai igaksjuhuks kevadel soetatud 2 jooksu aga tänu uutele tuultele ei lähe enam vaja. 2 tk veljele pandud aga mitte kordagi pole auto alla jõudnud. Mõõtudeks 205/50r15 toodetud 48 nädal ´17 Hind soliidne 480 .- asukoht Tallinn Kontaktiks sobiks kõige paremini +372 56992445
  4. Hiline ärkaja nagu ma olen, sooviksin kaa 3tk saada kui võimalik
  5. ranzzz

    2016 riidenänn

    T-särk h.sinine/valge, pusa ja jope ;-)
  6. ranzzz

    O: fl udutule klaase

    Kui, siis leks
  7. Ma tulen sulle külla Millal järgi võib tulla ?
  8. ranzzz

    Lukku

    niipalju nm ei paista kahjuks nägevat....ka kaugemalt mitte :-D mul siiskit 4x100. Aga tänud anyways :-)
  9. ranzzz

    Lukku

    Tere kallid klubilised. Mure selline, et lähiajal oleks vaja laenata (sümboolse summa/meene eest) kellegilt 2 velge koos rehvidega (soovituslik laius 225 või raja rehviga), et saaks oma projektika korralikult ära dünotada. Kitsaste 195-ga hakkavad rullide peal lihtsalt libisema. Hää oleks kui asuksid harjumaal. Ise asun Laagris. Parimat, Ranno 56992445
  10. ranzzz

    M: 2x M10 (turbomootor).

    Ega sa juhuslikult k.kasti kinnitus talast lahti ei taha saada?
  11. 11,14, 8, 41, 44, 53, 76, 61, 54, 1, 33, 39
  12. kusjuures see võiks päris huvitav olla
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus