Hüppa postitusse

VÕHIK

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    12
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Profiili info

  • Minu autod
    BMW E30 89a 316

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja VÕHIK saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

1

Reputatsioon

  1. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    sain soovitusi et silindrites surved üle vaadata ja tuli välja et viiendas silindris puudub rõhk. teised olid kõik 13-14 bari.
  2. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    mure nüüd järgmine mootor puterdab ja ei käi üldse ja töötamise ajal läheb sisselaske kollektor viienda silindri juurest kuumaks. kas aeg uut mootorit otsima hakkata või suudab keegi selle käima panna ise enam ei oska midagi teha
  3. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    selge panen esialgu õlivarda külge aga kui on pakuda m50 sisselaset siis olen ka sellest huvitatud
  4. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    oskab keegi õelda kuidas karteri tuulutuse lahendama peaksin e36 õlivardal on koht kuhu läheb karterituulutuse toru aga mul e34 karter ja selle õlivardal ei ole seda kohta.
  5. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    nii pühapäeval sai tehtud autole diagnostika ja polnud ühtegi viga. ainult üks lambda oli läbi muud midagi.
  6. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    kas võib selle pärast jamada et mul kiirust ei näita? et ei saa signaali kätte. kuna mul kiirus jamas enne mootori vahetust kord näitas kiirust kord mitte.
  7. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    kahjuks ei saa tuua hetkel. auto seisab pukkidel ja ootab värvi minekut. veel proovin ise aga kui siis ka jõud üle ei käi siis peab sinu pakkumisele mõtlema
  8. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    Kui mootori peale sain oli ka immo peal. selle lasin maha võtta aga kas see võib ka mingit rolli mängida? et äkki peabki ajust ka midagi maha veel võtma kuna olen ühendanud neid juhtmeid aga ikka käib väga aeglaselt pöördesse 6000 pöörde lähedal.
  9. VÕHIK

    Mootor ei lähe üle 5000 pöörde

    oskad õelda mis juhtmed ma kokku pean ajama et signaali kätte saaks.
  10. tervist selline probleem et sai pandud peale m52b28 mis on tulnud kunagi e39 pealt siis oli e36 peal ja nüüd sai pandud e30 peale. aga ei tööta ühtlaselt ja kui õhulugeja järgi panna sureb välja aga kohati jääb tööle aga lonkab ja ei lähe üle 5000 pöörde.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus