Hüppa postitusse

AndR

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    40
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

AndR päevavõit oli viimati 11. veebruar 2019

AndR sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

1 jälgija

Profiili info

  • Minu autod
    BMW 324TD

Hiljutised profiili külastajad

1 508 profiili vaatamist

Kasutaja AndR saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

54

Reputatsioon

  1. Mul pakkuda, kui ühe plaadi garaazist veel üles leian 😃 8st 7 on koos poltidega laual, ostsin ka stance'st, aga ei viitsinud hakata jändama nendega.
  2. Kui kellelgi pakkuda 8tk plaate, võib PM kirjutada 🙂
  3. AndR

    Kes, kus ja keda nägi

    @tim1 täitsa mina olin, ole sina ka tervitatud! Ahjaa, meie @grimesiga need, kes seal Laagri statis õhtuti istuvad päris tihti.
  4. AndR

    M: Hella uued lähituled

    @Smoking sul pole enam vaja?
  5. Aastal 2008 nad osteti, aga 2010 pandi autole alla. Ja siis auto seisis kuni 2016.
  6. Reas kuuese madaldusvedrud, ees langetavad -40mm ja tagant ka -40mm. Hind: 50 euri või siis Teie pakkumine siin pildil fitment 195/50r15 rehviga.
  7. AndR

    O: Madaldusvedrud e30 R6 2d

    mul jäävad tegelt üle 40/40 (vist) vedrud, 195/50r15 rehviga nägi välja selline:
  8. Sedaanile siis laevalgustit (B-piilari kohal). Oleks tore, kui saaks Tallinnas, aga võib ka postiga.
  9. AndR

    O: Madaldusvedrud e30 R6 2d

    Endale tellisin siit. http://www.tatechnix.de/tatechnix/gx/product_info.php/info/p29666_ta-technix-lowering-springs-bmw-3er-sedan-cabrio-touring-6-cyl--type-e30-60-40mm.html
  10. Laepaneel check paneliga? Tagumiste salongivalgustite hind?
  11. AndR

    M: Mtech 1 rool

    Mis diameetriga?
  12. AndR

    Lähitule klaasid

    Ebay vast koige lihtsam
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus