Hüppa postitusse

Raix

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    49
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

Kõik, mis Raix postitas

  1. Raix

    M : 325 ix touring

    Keret66d tehtud- vaja üle värvida. Ja komplekteerida. Vajadusel hulganesti varuosi kaasa/läbirääkimise v6imalus (roolilatt koos alumise talaga, vahekast, turbo komplekt koos cooleri ja aju ja sisselase koos lisa pihustiga) Asub tartus - 51993036 -Raido. Helista. Ära kirjuta,postitan venna jaoks.
  2. Raix

    O: BMW E30 IX

    Mul vennal on myya 325 ix, univeraaal. Ta on k6ik keret66d seal ära teinud, auto suht juppideks aga osad on olemas, hulganesti varu osi kaasa. Hella ja kysi lisainfi kui huvitatud 51993036 raido
  3. Raix

    O- M40b16 Nukkv6ll

    Olen kuulnud et 1.8 nukk sobib ka, ilma ketita variant mootorilt... anyone?
  4. Raix

    O- M40b16 Nukkv6ll

    Pakkuge nukka mulle tartu piires lendan kohe järle
  5. Tahan osta madaldusvedrusi oma e30'le Eeldatavasti uusi. Kui oskad suunata mind 6igesse kohta/ netipoodi, siis tulista! V6i hella 54585000 Tartu ümbrus
  6. Tänud vastamast MZ Auto Tulen neljapãev v6i reede teie platsile ja usun, et leiame m6lemale sobiva tehingu.
  7. Esistange on olemas Endiselt otsin esitule vasakpoolset komplekti koos tagumise raamiga(bosch) Esi stange lippi? 😐
  8. Tere k6ik see crew Otsin eelmainitud juppe Asjaga kiire Cash waiting Kirjuta v6i saada s6num 54585000 Tartu piirkond eelistatud
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus