Hüppa postitusse

KrissCross

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    39
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis KrissCross postitas

  1. aga kas sa margo oskad öelda mis värvi aju vool olla vôib?
  2. aju asukoht on pardaka peal ja minu m10 mootoril ei olnud aju! Ja kas sellel juhtmestikul peaks ikka olema need otsad seal vms? Ja mis nende juhtmete otstarve on voolu anda ajule v? Kas tead vastata????
  3. Aitäh! 👍🏻 Mis see koht oleks kus ma saaks siis oma kysimustele vastused? Mootoripistikus on kolm juhet yle aga ajusse minevad juhtmete seas on mingi pistik ja 2 tehase plommidega otsa?
  4. Mure ongi siis selline, mootor mille sain on m20b20 95kw (ajuga) ja sooviks seda peale panna oma masinale, millel oli m10b18 77kw (ilma ajuta) mootor peal! Nüüd ongi kysimus m20 ga sain kaasa täis komplekti aga juhtmestiku ei saanud ja soovin seda yhendada enda m10 e mootori juhtmestikuga! Juhtme värvid mis klappisid panin kokku ja mootori juhtmestikust jäi yle 3 otsa, masinal säde puudub aga starterit veab?? Palun teie abi siin siis ,kas keegi on sellega kokku puutunud ja oskab nôu anda kuidas ma mootori selle juhtmestikuga käima saaks vôi vähemalt sädemegi 😃!!!! Tänud ette kôigile!!!!!
  5. Kas kapoti tartu saatmis võimalus ka on ? Endal pole kuidagi võimalik tallinna tulla!
  6. Tere soov osta e30 1.8i-le 77kw 83a. mehaanilist pritsungit! Asun Tartus Tel. 56 20 45 34
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus