Hüppa postitusse

Cozmo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    81
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis Cozmo postitas

  1. Solgin võõrast teemat .. aga mul on samasugused 16 tollised 4x100 Brock B2d aga kõik 9 tolli laiad, poleeritud randiga ja seest musta värvi. Seega kui keegi tahaks head komplekti, siis minuga oleks võimalik teha vahetuskaupa kuna ma arvan, et mul jääb ees 9 tolli liiga laiaks rullika all. 7.5tolli ees ja 9tolli taga oleks OK Eeldusel siis, et keegi ostab need veljed müüjalt ära ja on huvitatud sellest minu variandist
  2. Cozmo

    M: e30 varuosad

    mis jupid selle "bolt on" komplekti kuuluvad täpsemalt ?
  3. Cozmo

    Tahhokas mängib lolli.

    Mul ka nüüd jama näidikutega. Nädal tagasi hakkas pikal maanteesõidul tahokas ja veetemp seier hüppama nii kuidas tahtis. Inspektion ka vilgub samas taktis. Eile nüüd isegi korraks sõiduajal kukkus spidokaseier nulli ja siis hakkas õnneks kohe tööle uuesti.
  4. õigus aga ehk kellegil Jürile või Sakule kuskil vähe lähemal pakkuda. Hetkel nina nii madal et ei julge Paldiskisse tulla
  5. Ostan esimesed madadlsuvedrud rida6 moootorile. Tagumisi ei vaja. Võiksid asuda Harjumaal kontakt ps kaudu
  6. Cozmo

    M: Läti tuningut

    Äkki saaksid ära mööta küljekate pikkused siiski ? Oleks huvi kui teaks kas nad mu teisele pannile sobivad.
  7. Kas oleks mingisugune reaalne variant tuua sinna E30 mille esiotsale (2 esitiiba, kapott, põll) on eeltöö tehtud niikaugele, et on vaja vaid katta ja pesta ning minupoolt on veel värv ja lakk. Ehk oleks vaja ainult maalrit ja kambrit kuna ma ise automaalrina enam ei tööta. Mis taolise variandi puhul hinnaks võiks kujuneda. Võid ka PSi vastata. Kuna selline asi on tihtipärast riskantne siis eeltööst tekkivad vead ja muud riskid võtan enda kanda mis tähendab, et kui midagi peaks üles keema või jääma kuskile liivapaberi jäljed siis maalrit ma nendes kindlasti ei süüdista hiljem. Mul on tähtis, et ei jääks tolmu ja lakk oleks paksu kihina ilusti väga siledana peal. Luban isegi liisturandist jooksma minna
  8. Arvan, et olen tulija kui tööasjad vahele ei tule või auto alt ei vea, nii et võib mind kirja panna esialgu.. kuigi auto näeb välja nagu viimane romula ront. Iff
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus