Hüppa postitusse

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. 123autoklaas.ee ilmselt kohapeal olemas
  2. Toivoku

    Talvised pildid

    mõned aastad tagasi
  3. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    koputa käivitamise ajal pihustite pihta.
  4. Toivoku

    O: M10 mootor

    mul pritsega mootor on, mõne pudinad kindlasti puudu(genekas starter, aju, tühikäiguklapp) tulevad esimesena meelde. aga suures joones komplektne juhtestmik pihustid kommutaatorigi vist leiaks.
  5. Toivoku

    O: E30 sedaani kütusepaagi.

    55 või 65 liitrit?
  6. Toivoku

    O: pre kupee juhi klaas

    tallinnas olemas kui õigesti mäletan.
  7. Toivoku

    Ostan pre-le varuosi!

    suunatulede kang tallinnas olemas ja leidub katutikas kütuse rõhu regulaator, tootjaks pierburg.
  8. hooratta ja siduri leiaks, tagumise klaasi ilma tihendita leian ka.
  9. Ngk on oluliselt vastupidavam küünal kui bosch ,beru, denso, champion vms, m20/m30 mootoritel tihtipeale on mingid probleemid( õhulugejaid on krutitud ja nukkade kulumised, mittepikad sõidud vaid törtsutamised jne) kütusesegu liiga rikas või lahja ja see tapab kiirelt küünlad ära. NGk selles vallas annab sulle omajagu aega probleemiga tegeleda. Olen neid testinud aasta vältel yhe e23 735 peal. Neru kestis 3 päeva auto sisse välja ajamist( hommikul sisse õhtul välja) bosch vast äkki 2 nädalat ja ngk paar kuud. Olen paljud mootorid palju meeldivamalt tööle saanud NGK küünaldega. Aga see on minu enda isiklik kogemus ja täis tõele ma ei pretendeeri.
  10. bp5es on õige, zgr5a on 95kw ja uuematele, ehk siis faceliftidele.
  11. jah ainult ngk, kõik ülejäänd ei tööta ja põhjustavad anomaaliaid
  12. samasugused nagu originaalid
  13. kui mootorijuhtmestik on kõik õigesti tehtud siis peab kõik töötama nii nagu vaja.
  14. no tehasest sellist sinna toodetud ei ole, aga ma võin sulle tallinnas custom lahenduse teha. sõltuvalt soovist siis 250-650 euri
  15. mis mootoriga autole? r4 mootoriga autole pakkuda, võime ka aidata paigaldusega. hind 50.-
  16. Kasutanud depo tulesid tänaseks 6a+ ja pole neil häda miskit. Pakkuda tutikad hella replicad 300.- tootjaks depo
  17. väikesed püstakud 70 paar koos madaldusvedrude ja väikeste piduritega, trummel õõtsad 80 paar.
  18. hind 120.- tootjaks klokkerholm. asub tallinnas
  19. piilarite alt äärtest maha lõigatud, kaasa ka katuseluuk ise, väljast mäda pole kuid seeston läbivat roostet kinnituste kohtades. Asub tallinnas ja hind 100.- või parim pakkumine.
  20. uus, originaal, pakendis. hind 40.- või parim pakkumine
  21. Toivoku

    Olemas

    E30 taastatud tagumised vasakpoolsed ketaspiduri supportid , tki hind 50.-
  22. kas sul asjad on olemas millest ehitada? plokk vänt kolvid kepsud kaas?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus