Hüppa postitusse

Sannder

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    108
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    3

Kõik, mis Sannder postitas

  1. Sannder

    Kes, kus ja keda nägi

    Tallinn - Haapsalu maantee 10 Mai
  2. Sannder

    M: 4x 15mm flantsid 4x100/108

    Ei tahaks paari kaupa müüa
  3. Sannder

    M: M20 juppe

    Müüa M20 sisselase. Kütuse latt, pihustid, kütuse rõhu regulaator. Pilte kahjuks hetkel ei ole
  4. Müüa flantsid 15mm kahte korra auto alla proovitud kaasa saab ka 10 uut pikka polti ja 6 kasutatud pikka polti 80€
  5. Müüa Luisi nahast rool koos vahetükiga. Nahk minimaalsete kulumis jälgedega 70€
  6. Sannder

    O: E30

    https://foorum.e30.ee/teema/21115-m-1987-bmw-e30-320i/
  7. Sannder

    M: 1987 BMW E30 320i MÜÜDUD

    Lisa raha eest võimalik kaasa osta ka 17x9 JR6 veljed ET20 Veljed ja rehvid on tutikad
  8. Müügiks on üks M20 aju
  9. Sannder

    O: E30 hobiautoks

    See on lihtsalt keerukas tõesti. Minu auto jah selline natuke parem kui keskmine. Ma tahan seda ise vähemalt loota 😁 Minu jutt käis õnneks üleüldise turu kohta. Endal samamoodi imestus kui vaatad mis summadega ja olukorraga E30 müüakse 😁 Olgem ausad. E30 turg Eestis on perses aga midagi pole teha. Järelikult on nõudlust piisavalt, et suammad sellised. Väga keeruline midagi korraliku leida tõesti
  10. Sannder

    O: E30 hobiautoks

    Tahaks veel lisada, et lugesin selle teema läbi. Mitte midagi halva pärast aga mulle tundub, et sa oled enda rullika ostmisega paar aastat hiljaks jäänud. Umbes kolm aastat tagasi maksis Eesti keskmine rullikas 2000 - 2500€. Eesti keskmine rullikas oli siis pindmise roostega ja/või mõne auguga põhja all jne. Ütleme selle kohta keskmine. Täna vaadates turu seisu siis maksab selline rullikas 3500-4000. Mina julgen väita, et mul on natukene parem kui Eesti keskmine rullikas aga siiski vaja vajab tähelepanu kuna see on 31 aastat vaja BMW. Hinnad on tõepooolest kõrged aga mina arvan, et sa ei leia 4000-5000€ eest endale sellist autot mis vastaks sinu poolt väljatoodud nõuetele. Selline on E30 turg eestis ja kahjuks pole midagi teha, et hinnad on sellised mis võibolla mõne inimese jaoks ei vasta kvaliteedile. Veelkord tahan öelda, et ma ei mõtle midagi halvaga vaid pigem kirjutasin selle siia arutelu pärast. Mina isiklikult näen siin kahte varianti. Kas tõsta ostu summat ning leida endale sobiv auto mis oleks niipalju korras, et saaksid aastaid lasta nii, et midagi tegema ei pea Teine variant on see, et leppida sellega mis sellise summa eest turul on
  11. Sannder

    O: E30 hobiautoks

    Mu auto ei kvalifitseeru Taneli nõuetele 😆
  12. Müüa E30 Tehtud töödest sillad on käinud alt ära ja värvitud ja pandud punased strongflex puksid. Mootor on käinud maas ja kapoti alt värvitud ja keevitatud tüüp kohad mis roostetavad läbi. Mootoris vahetatud palju erinevaid osi kui mootor maas oli. Veepump. Hammasrihm. Küünlad. Süüte juhtmed. Jagaja kaas ja kõik võimalikud rihmad. Pidurid on käinud kõik liivapritsis ja värvimises. Uued kolvid ja tihendid piduritel ja muidugi kettad ja klotsid. Taga sillas on vahetatud rattalaagrid. All on ka BC Racingu reguleeritava kõrguse ja jäikuseda vedrustus. Uus kütusepaak. Sisu poole pealt on nii, et hetkel on autos esimesed istmed sinised sedaani originaal sport istmed mis tahaks saada kindlasti taastamist. All on visco differ Hetkel auto natuke kõrgem ja sõidab RH Classicutega Hind 4300€. Saab rääkida vajadusel Vahetust ei soovi
  13. Müùa BMW E30 karterikaitse. 3mm terasest Hind 50€ Tallinn/Läänemaa
  14. Sannder

    O: Käsipiduri pudinaid

    Minu varuosa tarnija ei ole suuteline pakkuma peale trosside, klotside ja plekkide muud midagi
  15. Hetkel olemas plekid, trossid ja klotsid ehk siis kõike muud oleks vaja kusagilt leida. Pildil nr: 3,5,7,8,9,10,11
  16. Sannder

    Kes, kus ja keda nägi

    Nähtud täna rullijat
  17. Sooviks siis kusagilt leida ISi lisa ette. Keegi kunagi müüs ka neid siin aga enam ei suutnud leida
  18. Hetkel tundub, et sain ūhe. Kindlasti suudan selle puruks sõita niiet annan uuesti märku kui riiulisse oleks ühte varuks vaja
  19. Sooviks osta ühte karteripõhja varuks ning ka R6 kellaplokko, et näeks lõpuks mootori temperatuuri ka kiirust.
  20. Sannder

    O: FL kupee uks

    Ootan pakkumisi lähemalt aga kui peaksin sattuma võru kanti siis annan teile teada. Äkki veel alles
  21. Sannder

    O: FL kupee uks

    Sooviks osta ilma roosteta või vähese roostega kõrvalistuja ust. Hea oleks kui asuks Tallinnas või selle lähiümbruses
  22. Sannder

    Kes, kus ja keda nägi

    Peetris tuli just vastu tume universaal mille taga oli konna peal hall/krunditud sedaani/kupee kere
  23. Tervist. Sooviks osta korralike sportistmeid. Juhi oma ja kunde iste
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus